Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Behom oslavujeme dokonalý zrak!
16.05.2015

Behom oslavujeme dokonalý zrak!

Beh je pre nás viac než len beh. NeoVízia Running Tím tvoria nadšenci behu spomedzi nášho lekárkskeho tímu a našich pacientom po laserových a vnútroočných zákrokoch. Všetkým ľuďom, ktorí milujú pohyb chceme behom poslať odkaz, že behať s dokonalým zrakom je malým veľkým zázrakom :-).

 

Šetrné bezbolestné laserové operácie femtosekundovým laserom robia s našimi pacientami divy. Viac ako 70% pacientov, ktorým sme odstránili dioptrie femtolaserom pozorujú novú pohodu, lepšie výkony a oveľa väčšiu radosť zo športu. Zistite viac o jedinečnej miniinvazívnej laserovej metóde NeoSMILE 3D, ktorá ako jediná nepáli rohovku a jej výnimočnú šetrnosť a možnosť vrátiť sa k tréningom už po pár dňoch ocenia najmä športovci.  

„Veľmi sa teším, že som členkou NeoVízia Running Tímu. Operácia dala môjmu behu úplne nové rozmery,“ prezrádza naša pacientka a dlhoročná bežkyňa Andrea Cox, ktorej sme vo februári odstránili dioptrie femtosekundovým laserom. „Operácia priniesla obrovský komfort do môjho života. K lepšiemu zmenila každú jeho časť. Som alergik, preto som nemohla behávať so šošovkami. Musela som nosiť okuliare a to je pri behu náročné. Padajú vám, keď sa spotíte, máte problém uchytiť ich pod šiltovku. Po operácii cítim z behu ešte väčšiu radosť a slobodu.

Časť nášho bežeckého tímu: naša paceintka Andrea Cox, MUDr. Adriana Smorádková a optometristka Erika Konušiaková

Tú dnes NeoVízia Running tím cítil na bratislavskom behu Run & Fun, kde naša štafeta obsadila super 13. miesto.

94% našich pacientov zaznamenáva po operácii nové pocity zmeny v živote.

Zlepšite si svoj život aj vy. Veľké veci často naštartujeme malými zmenami. Odstránenie dioptrií dáva nášmu životu úplne nové rozmery. 

Štafetu odbehli aj manžel a dcérky našej chirurgičky MUDr. Miriam Záhorcovej Ema a Stella. 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode