Chcem sa objednať

Behom oslavujeme dokonalý zrak!

16.05.2015
Behom oslavujeme dokonalý zrak!

Beh je pre nás viac než len beh. NeoVízia Running Tím tvoria nadšenci behu spomedzi nášho lekárkskeho tímu a našich pacientom po laserových a vnútroočných zákrokoch. Všetkým ľuďom, ktorí milujú pohyb chceme behom poslať odkaz, že behať s dokonalým zrakom je malým veľkým zázrakom :-).

 

Šetrné bezbolestné laserové operácie femtosekundovým laserom robia s našimi pacientami divy. Viac ako 70% pacientov, ktorým sme odstránili dioptrie femtolaserom pozorujú novú pohodu, lepšie výkony a oveľa väčšiu radosť zo športu. Zistite viac o jedinečnej miniinvazívnej laserovej metóde NeoSMILE 3D, ktorá ako jediná nepáli rohovku a jej výnimočnú šetrnosť a možnosť vrátiť sa k tréningom už po pár dňoch ocenia najmä športovci.  

„Veľmi sa teším, že som členkou NeoVízia Running Tímu. Operácia dala môjmu behu úplne nové rozmery,“ prezrádza naša pacientka a dlhoročná bežkyňa Andrea Cox, ktorej sme vo februári odstránili dioptrie femtosekundovým laserom. „Operácia priniesla obrovský komfort do môjho života. K lepšiemu zmenila každú jeho časť. Som alergik, preto som nemohla behávať so šošovkami. Musela som nosiť okuliare a to je pri behu náročné. Padajú vám, keď sa spotíte, máte problém uchytiť ich pod šiltovku. Po operácii cítim z behu ešte väčšiu radosť a slobodu.

Časť nášho bežeckého tímu: naša paceintka Andrea Cox, MUDr. Adriana Smorádková a optometristka Erika Konušiaková

Tú dnes NeoVízia Running tím cítil na bratislavskom behu Run & Fun, kde naša štafeta obsadila super 13. miesto.

94% našich pacientov zaznamenáva po operácii nové pocity zmeny v živote.

Zlepšite si svoj život aj vy. Veľké veci často naštartujeme malými zmenami. Odstránenie dioptrií dáva nášmu životu úplne nové rozmery. 

Štafetu odbehli aj manžel a dcérky našej chirurgičky MUDr. Miriam Záhorcovej Ema a Stella.