Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

MUDr. Miriam Záhorcová prednáša o metóde Raindrop v USA
21.04.2015

MUDr. Miriam Záhorcová prednáša o metóde Raindrop v USA

Prednášať na kongrese Americkej spoločnosti pre kataraktovú a refrakčnú chirurgiu (ASCRS) v USA je prestížou pre každého očného chirurga. Tento rok komisia požiadala o prednášku našu chirurgičku a lekárku.

 

„Bola to pre mňa veľká zodpovednosťa  veľká česť,“ prezrádza MUDr. Miriam Záhorcová, špecialistka na liečbu vekom podmienených okuliarov na čítanie (presbyopie) pomocou implantátu Raindrop. Implantáciou miniatúrneho inlaya v tvare dažďovej kvapky do rohovky pomocou femtolaseru dokáže zbaviť okuliarov pacientov, ktorým dioptrie na čítanie prekážajú v aktívnom živote.

 

 

 „Prednáška pani doktorky bola výborná. Stretla sa s obrovským záujmom poslucháčov, v rámci následnej diskusie odpovedala na množstvo otázok.

Doktorka Záhorcová vykonala za necelý rok druhý najvyšší počet implantácií Raindrop v európskych krajinách.

Prácu a výsledky našich kliník veľmi pozitívne hodnotil výrobca implantátu, spoločnosť RVO a ostatní oční lekári zo sveta, ktorí už operácie presbyopie touto metódou vykonávajú,“ prezradil nám priamo z dejiska kongresu v americkom San Diegu riaditeľ našich očných kliník, Petr Kocian.

Metóda je určená pacientom nad 45 rokov, ktorých trápi presbyopia – okuliare na čítanie s dioptriami do + 2.5. 

 

 

MUDr. Miria Záhorcová (vpravo) so svojou kolegyňou, očnou chirurgičkou MUDr. Lucií Valešovou z našej pražskej kliniky DuoVize a s riaditeľom kliník Petrom Kocianom.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode