Chcem sa objednať

V Očnej optike NeoVízia sme otvorili DETSKÉ KRÁĽOVSTVO

08.12.2014
V Očnej optike NeoVízia sme otvorili DETSKÉ KRÁĽOVSTVO

Okuliare, ktoré vášmu dieťatku dokonala sadnú.

Čarovné detské rámy, ktoré bude vaše deti nosiť s nadšením.

Kvalitné sklá a profesionálny tím optometristov ktorý sa o očká vášho dieťaťa dokonale postará. 

Pre všetky tieto dôvody sme pre vaše deti otvorili detskú optiku v priestoroch Očnej optiky NeoVízia. 

 

 

„Veľmi sa tešíme, že novým bohatým sortimentom sme otvorili ´kráľovstvo´ našej optiky aj detským očkám. Deti sú pre optometristu tým najnáročnejším aj najvďačnejším pacientom. Precízne zmerané dioptrie, profesionálne upravené sklá a tvar, ktorý malému klientovi dokonale pristane, ovplyvňujú jeho videnie,  školské výsledky aj voľný čas,“ prezrádza optometristka a optička Mgr. Katarína Bašnáková zodpovedná za vedenie Očnej optiky NeoVízia.

Zároveň upozorňuje na rozdielnu kvalita dioptrických skiel v jednotlivých optikách. „Kvalitné úpravy skiel (napríklad úprava proti prachu a nečistotám, proti zahmlievaniu či úprava tvrdenia)detskému pacientovi výrazne zlepšia videnie a pohodlie. Stačí malá nepozornosť alebo nekvalitný zábrus a aj v tých najkrajších rámoch uvidí dieťatko skreslene,“ dodáva vedúca optometristka.

 

 

Čo naši detskí pacienti v Očnej optike NeoVízia objavia?

  • najkvalitnejšie detské rámy od vybraných detských dodávateľov (Active, Nanovista, Centrostyle, Čtyřlístek, Hannah, Point, Alfa... )
  • výber všetkých veľkostí pre všetky detské očká
  • široký výber pre všetky vekové skupiny
  • výber všetkých farieb: pokiaľ si vaše dieťatko vyberie konkrétny rám a bude ho chcieť vo farbe, ktorú nemáme objednáme mu ho podľa jeho želania
  • detské dioptrické rámy už od 30 EUR
  • bohatý doplnkový sortiment (OKLUZORY, handričky, šnúrky, silikónové drážky

 

Premýšľate, že na Vianoce obdarujete štýlovými dioptrickými či slnečnými okuliarmi svoje dieťa, neter, či synovca? A nový rám by sa hodil aj vášmu priateľovi či otcovi? 

Využite vianočnú akciu na Darčekové poukážky do Očnej optiky. Pri kúpe 3 poukážok dostanete 4 v rovnakej hodnote ÚPLNE ZADARMO.