Chcem sa objednať

Adventný kalendár NeoVízie

30.11.2014
Adventný kalendár NeoVízie

V NeoVízii milujeme darčeky! Najmä tie, ktoré potešia vás – našich pacientov.

V Adventnom kalendári NeoVízia vám každé ráno odkryjeme nové políčko s originálnym darčekom.

Prekvapenia rozdávame našim súčasným aj našim novým pacientom. Na každý decembrový deň až do Vianoc sme pripravili prekvapenie pre inú skupinu z vás. Pozorne preto sledujte náš Facebook a prihláste sa o darček, ktorý poteší práve vás. 

 

 

PODMIENKY

Ako získať darček z Adventného kalendára?

 

Každý deň až do Štedrého večera rozdávame k vyšetreniam a k operáciám darčeky. Pozorne sledujte náš Facebook, darčeky sa menia každý deň.

 

 

  • Akcia Adventný kalendár platí pre pacientov, ktorí na našej klinike podstúpili / podstúpia predoperačné vyšetrenie (tzv. refrakčný vstup) a operáciu dioptrických chýb (tzv. refrakčné operácie dioptrických chýb) NeoSMILE 3D, NeoLASIK HD, PRELEX, Raindrop.

 

  • Darček z Adventného kalendára na konkrétny deň pacient získa, pokiaľ splní podmienky uvedené na webovej stránke NeoVízie stanovené pre konkrétny darček.

 

  • Spôsob, ako darček získať, bude špecifikovaný v konkrétny deň Adventného kalendáru na našej webovej stránke

 

  • Pacient, ktorý chce získať darček, musí svoj záujem nahlásiť na recepcii NeoVízie a to: osobne, e-mailom na info@neovizia.sk alebo telefonicky na  0911 345 110. Príklad: Pokiaľ máte záujem o darček z 1.12. 2014, potrebujete splniť podmienky potrebné pre získanie darčeka počas 1.12.2014. Spätne už záujem o darček nie je možné nahlásiť.

 

  • Akcia Adventný kalendár sa vzťahuje na všetkých nových pacientov, ktorí sa objednajú telefonicky alebo e-mailom na vstupné vyšetrenie a operáciu, kedykoľvek v čase od 1.12. 2014 do 27.2.2015 (v prípade vstupných vyšetrení na operácie dioptrických chýb). 1.12. 2014 do 31.3.2015 (v prípade operácií).

 

  • Akcia Adventný kalendár sa môže vzťahovať aj na súčasných či bývalých pacientov, ktorých bližšie určia podmienky stanovené v konkrétny deň Adventného kalendára, ktorý v Adventom kalendári stanoví a bližšie určí Očná klinika NeoVízia.

 

  • Zľavy sa nemôžu kombinovať s inými zľavami, ani nemôžu byť vyplatené v hotovosti.

 

  • V prípade zliav na operačné zákroky sa zľava odrátava z oficiálnej cenníkovej zľavy.

 

  • V prípade vyčerpania zásob si Očná klinika NeoVízia vyhradzuje právo nahradiť konkrétny darček z Adventného kalendára iným, v rovnakej hodnote.