Chcem sa objednať

Lekárka MUDr. Petra Teplanová: „Vďaka operácii SMILE mám nové 150% né videnie.“

27.11.2014
Lekárka MUDr. Petra Teplanová: „Vďaka operácii SMILE mám nové 150% né videnie.“

Najúžasnejšia vec na svete je robiť prácu, ktorú milujete a ktorej na sto percent veríte. V NeoVízii si to uvedomujeme každý deň. Celá klinika vždy so špeciálnou radosťou prežíva, keď sa dioptrií vďaka našim chirurgom zbaví niekto z nás. Najnovšie zmenila laserová operácia NeoSMILE 3D život našej kolegyni z nášho pražského detského očného centra Kukátko, MUDr. Petre Teplanovej. Na našich klinikách jednoducho veríme tomu, čo robíme.

 

 

„Bol to obrovský krok vpred v mojom živote. Odhodlávala som sa k nemu takmer tri roky. Všetko, čo sa dialo okolo mňa, bolo ako sen. Vrátene operačného dňa, ktorý som celý strávila v práci.“

Na konci pracovného dňa si pani doktorka dokončila pracovné povinnosti a pokračovala na operačnú sálu. Už nie ako lekárka, ale ako pacientka.

 

SMILE, ide NeoSMILE

„Na operačnom stole išlo všetko ako po masle. Pani primárka Valešová ma celý čas upokojovala svojím príjemným a veľmi pokojným hlasom. Doslova som sa vďaka nemu uvoľnila a zrelaxovala. Počas celého zákroku  a informovala, koľko sekúnd ešte ostáva, v akej fáze sa práve nachádzam a koľko sekúnd mi ostáva do konca,“ prezrádza MUDr. Petra Teplanová.

 

150% né videnie

Na kontrole na druhý deň jej ošetrujúca lekárka a kolegyňa, MUDr. Eva Jerhotová, prezradila skvelú správu. „Moje videnie dosiahlo 150% . To znamená, že už deň po zákroku som videla o dva riadky lepšie než pred operáciou s najlepšími kontaktnými šošovkami. Po kontrole som išla na nákupy do najväčšieho bytové centra a šoférovalo sa mi výborne.“

Napriek tomu, že doktorka Teplanová ako lekárka každý deň vyšetruje a informuje pacientov, pohodlie, šetrnosť a precíznosť zákroku SMILE ju predsa v pozitívnom smere šokoval. „Neustále ma prekvapuje, aké čisté a pokojné mám teraz spojovky. Ostatný rok som ich kvôli nadmernému noseniu kontaktných šošoviek  mala stále červené.“

 

Jedno z najlepších rozhodnutí života

S rituálnou radosťou vyhodila roztoky a zvyšné šošovky. „Deň mojej operácie SMILE si budem vždy si budem veľmi dobre pamätať. Zákrok odštartoval úplne novú kapitolu môjho života. Cítim neuveriteľnú úľavu a slobodu. Už sa ako krtko nepotácam bez okuliarov, keď si idem v noci po pohár vody.

Dovidím na hodiny bez okuliarov a šošoviek. Nič ma neotravuje v očiach ani na nose. Na SMILE by som išla opäť hneď v tomto momente. Jediné, čo ľutujem, že som nenabrala odvahu na zákrok oveľa skôr. Nie každý deň spravíte v živote rozhodnutie, ktoré ho celý v pozitívnom smere ovplyvní. Operácia bola doteraz tým mojím najlepším.