Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Lekári NeoVízie prednášali na XX. výročnom kongrese Slovenskej oftalmologickej spoločnosti
27.10.2014

Lekári NeoVízie prednášali na XX. výročnom kongrese Slovenskej oftalmologickej spoločnosti

Uplynulý predĺžený víkend prednášali lekári NeoVízie na XX. Kongrese Slovenskej oftalmologickej spoločnosti vo Vysokých Tatrách. Zaujímavý vzdelávací program, ktorý sa venoval ochoreniam sivého zákalu, odstraňovaniu dioptrických chýb, ochoreniam rohovky, sietnice, zelenému zákalu a onkologickým ochoreniam, obohatili prednáškami naši lekári, optometristi a sestry.

Na kongrese sme inšpirovali našich kolegov a tiež sme sa nechali inšpirovať:-). Sme hrdí na náš tím, ktorý NeoVíziu reprezentoval v týchto odboroch: 

 

Na kongrese sa zúčastnila časť nášho tímu :-).

REFRAKČNÁ CHIRURGIA

MUDr. Miriam Záhorcová: Výber pacientov pre implantáciu multifokálnej VOŠ

V prednáške informovala svojich kolegov o implantácii vnútroočných multifokálnych šošoviek, ktoré dokážu natrvalo odstrániť okuliare na čítanie aj do diaľky

 

MUDr. Miriam Záhorcová: Riešenie presbyopie pomocou rohovkového implantátu

MUDr. Miriam Záhorcová je prvou slovenskou očnou chirurgičkou, ktorá odstraňuje problém presbyopie, okuliarov na čítanie, pomocou rohovkového implantátu Raindrop - ´dažďovej kvapky´

 

 

MUDr. Adriana Smorádková: Torické šošovky - správna cesta

Lekárka a chirurgička MUDr. Smorádková zhrnula v prednáške prínos torických vnútroočných šošoviek, ktoré dokážu úspešne odstrániť astigmatizmus pri operácii sivého zákalu či vnútroočných zákrokoch.

 

KATARAKTA

MUDr. Radovan Piovarči: Efektívnosť a presnosť operácie katarakty pomocou počítačového navádzacieho systému

Primár NeoVízie informoval svojich kolegov o novom navigačnom systéme Verion, ktorý umožňuje očným chirurgom implantovať torickú vnútroočnú šošovku s dokonalou precíznosťou a ľahkosťou ako nikdy predtým.

 

ROHOVKA

MUDr. Adriana Smorádková: Novinky v liečbe keratokonusu

Odborníčka na liečbu keratokonusu sa v prednáške venovala prínosu tvrdej sklerálnej šošovky Esclera, ktorá dokáže pacientom s vysokým štádiom keratokonusu dokáže zlepšiť videnie až o 40%.

 

MUDr. Radovan Piovarči: RELEX Smile - ročné skúsenosti

Primár NeoVízie informoval svojich kolegov o prevratnej bezbolestnej laserovej metóde NeoSMILE 3D (RELEX Smile), ktorou odstraňuje dioptrie ako prvý slovenský očný chirurg.

Kongres oficiálne otvoril prezident SR, Andrej Kiska

 

V sekcii prednášok pre sestry prednášali aj naše optometristky Erika Konušiaková (zlepšenie videnia pacientov s keratokonusom pomocou šošoviek Esclera / Atigmatizmus a jeho chirurgické riešenia), Katarína Bašnáková (Indikácie a kontraindikácie aplikácie kontaktných šošoviek) , sestry Marcela Pospíšilová (odstránenie okuliarov na čítanie metódou Raindrop), Monika Piteková (Keratokonus) a zdravotný asistent Adam Rišian (RELEX Smile). 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode