Chcem sa objednať

Laserová operácia metódou NeoSMILE 3D s narodeninovým bonusom 400 EUR

18.08.2014
Laserová operácia metódou NeoSMILE 3D s narodeninovým bonusom 400 EUR

Oslavujeme narodeniny našej kliniky a chceme obdarovať aj vás! Na laserové operácie najšetrnejšou metódou NeoSMILE 3D, ktorú vykonáva výlučne femtosekundový laser, vám dáme od utorka 19.8.2014 zľavu 400 EUR! Tomu sa hovoria narodeniny! ;-) 

Metóda NeoSMILE 3D v sebe spája to najlepšie z doterajších laserových postupov. Je vhodná pre športovcov a ľudí vo veku 28+ s vyššími mínusovými dioptriami, ktorí milujú pohyb.  

 

Celú operáciu vykonáva po prvý krát v histórii očnej chirurgie femtosekundový laser sám. Excimerový laser, kterým sa operovalo posledních dvadsať rokov, už nie je potrebný. Ide o miniinvazívnu metódu, pri ktorej femtolaser odstráni dioptrie priamo v rohovke bez toho, aby musel chirurg narušiť povrch rohovky a vytvoriť na ňom flap. Počas zákroku tak nenaruší pevnosť a stabilitu rohovky. Ostáva pevná, celistvá. SMILE odstráni dioptrie s doteraz najdokonalejšou presnosťou. 

 

Od utorka 19.augusta 2014 vám NeoSMILE 3D prinášame s výnimočným narodeninovým bonusom 400 EUR (zľava platí pri operácii oboch očí). 

Na vstupné vyšetrenie vás radi objednáme na recepcii NeoVízie.