Chcem sa objednať

Metódou Raindrop vás zbavíme okuliarov na čítanie TERAZ S DARČEKOM – ZĽAVOU 320 EUR

13.08.2014
Metódou Raindrop vás zbavíme okuliarov na čítanie TERAZ S DARČEKOM – ZĽAVOU 320 EUR

Deň po zákroku si znovu dokážete prečítať cenovky v obchode, esemesky či e-maily na smartfóne, vybrať si z menu alebo prelistovať noviny bez okuliarov na čítanie.

Svetová metóda Raindrop, ktorú od mája ako jediná slovenská klinika ponúkame svojim pacientom, dokáže vrátiť to, o čo nikto z nás nechce prísť – vzácnu slobodu.

 

„Sme nadšení z reakcií pacientov po zákroku. Ráno v deň operácie ešte bez okuliarov neboli schopní prečítať v novinách ani nadpisy, po zákroku vidia na blízko ako kedysi. Výsledky sú skutočne nad očakávania,“ prezrádza mikrochirurgička MUDr. Miriam Záhorcová, ktorá sa v NeoVízii liečbe presbyopie venuje.

„Hoci som poznala všetky štúdie a skúsenosti zo zahraničných pracovísk, skutočne ma prekvapilo, ako vynikajúco čítali naši pacienti už druhý deň po implantácii Raindropu,“ prezrádza MUDr. Miriam Záhorcová, prvá slovenská očná chirurgička, ktorá zavádza mini implantáty v tvare dažďovej kvapky presbyopickým pacientom. Svetový certifikát na implantáciu Raindrop získala za rekordné jednomesačné obdobie. Svetový priemer je pritom 3  12 mesiacov.

Vďaka výnimočnej pozícii nášho implantačného strediska môžeme odteraz ponúknuť všetkým pacientom, ktorí sa túžia zbaviť okuliarov na čítanie, bonus navyše. Namiesto 1.900 EUR dostanú operáciu s bonusom 320 EUR. Zaplatia za ňu 1.580 EUR. 

 

(Eva Manáková - prvá sprava, Monika Ziková  - štvrtá sprava, Ľubica Čonková - prvá zľava)

Prinášame vyjadrenia niektorých z našich operovaných pacientov.

 

Dnes vidím skutočne na všetko. Priamo po zákroku som si slávnostne dokázala v reštaurácii konečne prečítať jedálny lístok a vybrať si pokrm - bez okuliarov. Bez obmedzení a slobodne si viem vyťukať číslo, poslať správne, preklikať sa v menu."

Eva Manáková (54), kozmetička

 

„Bola som prekvapená, ako krátko zákrok trval. O 13.45 mi začali v prípravovni rozkvapkávať oči anestetickými kvapkami a o 15 .00 som už sedela v aute na ceste domov. Dnes robím všetko bez okuliarov a považujem to za zázrak. Vidím opäť na počítač, na mobil, bez problémov príjmam aj odosielam esemesky. Najväčšie prínosy implantácie Raindropu si však uvedomujem v osobnom živote a keď si užívam voľný čas. Tá sloboda, ktorú prežívam, sa nedá slovami ani opísať. Cítim ju všade, cítim, že ma konečne nič nezväzuje, že už nie som viac otrokom svojich okuliarov na čítanie.“

Monika Ziková (45), manažérka

  

„Neopísateľnú spokojnosť musím vyjadriť zo toho, že opäť dokážem čítať bez okuliarov noviny, prijať a odoslať sms. Konečne si skontrolovať na tovare visačky, zloženie čaju, dátum splatnosti a všetky veci, ktoré boli ešte do nedávna bez okuliarov veľkou záhadou. Teším sa, že si konečne budem môcť prepínať hudbu počas cvičenia a učiť sa angličtinu na stacionárnom bicykli. Pri golfe konečne nebudem musieť hľadať, kam som odložila puzdro a byť v strese pri každej esemesek, či v nej nie je niečo vážne. Pocit slobody, ktorý mi dala implantácia Raindropu, je úžasnou odmenou za roky života v ´okuliarovom´ područí.“

Ľubica Čonková (50)