Chcem sa objednať

NeoVízia vám predstavuje svojich maskotov: Neo a Vízia: spoznajte našich Laserových hrdinov

05.08.2014
NeoVízia vám predstavuje svojich maskotov:  Neo a Vízia: spoznajte našich Laserových hrdinov

Volajú sa Neo a Vízia. Prileteli z planéty Bezdioptron, aby dali pozemšťanom dokonalý zrak. :-) Laseroví hrdinovia NeoVízie si už počas augusta 2014 pripravili množstvo prekvapení a zábavy.

 

Kto sú Neo a Vízia?

Obyvatelia planéty s netradičným tvarom pripomínajúcim ľudské oko. Experti na vesmír a galaxie ju nazvali Bezdioptron. Jej obyvatelia sú podobní človeku. Na rozdiel od ľudí majú dokonale fungujúci organizmus, nadľudskú inteligenciu a zrak hraničiaci s vesmírnym teleskopom. Planéta je známa unikátnou bezdioptronovou armádou. Jej príslušníci monitorujú život v okolitých galaxiách.  Ako náhle objavia miesto vo vesmíre, kde tamojším obyvateľom komplikujú život dioptrie, vláda Bezdrioptronu ich vyšle na misiu. Jej cieľom je zbaviť obyvateľov dioptrií, dať im nový HD zrak a tým aspoň trochu absolútnej dokonalosti, ktorou oplýva Bezdioptron. Na Zem sa rozhodli vyslať Nea a Víziu.

 

Kde môžete Laserových hrdinov stretnúť najbližšie?

Všade tam, kde je koncentrácia pozemšťanov s dioptriami najvyššia. Najbližšie sa presunú na letné hudobné festivaly:

FUN RADIO DOHODA POPRAD  (sobota 16.8.2014) a UPRISING FESTIVAL BRATISLAVA  (štvrtok večer až sobota 21.-23.8.2014)

 

Čo si pre vás Neo a Vízia na festivaloch pripravili?

LASER HERO HLIADKY

Nájdite na festivaloch Nea a Víziu a vypýtajte si od nich Bezdioptron PASS. Kartička vám poslúži ako zľava na laserové operácie dioptrií femtolaserom a tiež ako poukážka na originálne vesmírne darčeky.

 

Nájdite na festivaloch aj BEZDIOPTRONOVÚ ZÁKLADŇU – odfoťte sa pri bláznivej fotostene s originálnou vesmírnym výstrojom a získajte originálne tričká, odznaky a nálepky.

Bláznivé fotografie si môžete stiahnuť z našej mikrostránky. Svojim hlasom môžete súťažiť o zaujímavé ceny. Stačí kliknúť na Dať hlas a ste v hre o zľavy na laserové operácie a iné atraktívne ceny. 

Odletia na jeseň späť na Bezdioptron?

Neo a Vízia si planétu Zem a jej obyvateľov zamilovali natoľko, že sa späť do svojej galaxie nechystajú. Po sérií hudobných festivalov si pre vás do konca roka pripravili ďalšie zaujímavé prekvapenia a akcie.

Celý príbeh Nea a Vízie, informácie a súťažiach a akciách nájdete na www.laserheroes.eu