Chcem sa objednať

Operáciu femtolaserom môžete podstúpiť aj v letných mesiacoch

10.07.2014
Operáciu femtolaserom môžete podstúpiť aj v letných mesiacoch

Máte dovolenku, road trip či expedíciu ešte len pred sebou? Ako by sa zmenil váš oddych, ak by ste ho prežili slobodne, s dokonalým zrakom, bez závislosti od dioptrických okuliarov a kontaktných šošoviek?

Operáciu femtosekundovým laserom môžete podstúpiť aj v júli a auguste. Čo všetko však potrebujete vedieť o letných zákrokoch?

 

Nové oči bez dioptrických okuliarov a kontaktných šošoviek vám dajú viac než len 100%ný zrak. Z prieskumu, ktorý sme uskutočnili na vzorke takmer 300 pacientov po laserovom odstránení dioptrií vyplýva, že nové oči vám dajú novú slobodu, pohodlie a výrazne lepšie výkony pri športe. 

 

V lete zvoľte femtolaser

Laserové odstránenie dioptrií môžete bez problémov podstúpiť v júni, v júli aj v auguste. Mýtus, že v lete sa nerobia, už dávno neplatí. Pozor však na výber správnej metódy. Rozhodnite sa pre tú, pri ktorej vás chirurg zbaví dioptrií femtosekundovým laserom. Vďaka nemu neodstraňuje z oka povrch rohovky (epitel). Rohovka tak ostáva celistvá a chránená pred slnečným žiarením. Vyhnite sa metódam s použitím jedného, excimerového laseru, ktorý odstraňuje povrch rohovky. Vysoká koncentrácia UV žiarenia ho môže poškodiť, spôsobiť vznik zákalov rohovke a tým aj neostré videnie,“ vysvetľuje primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči

 

Viete sa rýchlo rozhodnúť? Kontaktujte našu recepciu, objednajte sa do 15. júla, rezervujte si termín vyeštrenia do konca júla 2014 a k vyšetreniu záskate poukážku na foto alebo bežecký workšop v hodnote 100 EUR