Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Bratia Zdenko (-12 dioptrií) a Tomáš (-23 dioptrií) Chrenovci z Beladíc: „Nový zrak nám zlepšil život o 100%“
06.12.2013

Bratia Zdenko (-12 dioptrií) a Tomáš (-23 dioptrií) Chrenovci z Beladíc:  „Nový zrak nám zlepšil život o 100%“

Sympatických stále usmiatych bratov z Beladíc, Zdenka a Tomáša, trápilo celý život slabé videnie.

„Obmedzovalo ma najmä pri práci. Robím montáže plastových okien a dverí, mal som problém s rozoznávaním detailov. Silné dioptrie mi komplikovali aj výkony v športe, najmä vo futbale. Dnes je zo mňa nový človek,“ prezrádza Zdenko (33),  ktorý v NeoVízii absolvoval operáciu CLE s implantáciou torických vnútroočných šošoviek.

 

Bratia Zdenko (vľavo) a Tomáš (vpravo) priniesli NeoVízii takúto krásne ručne vyrobenú sviečku.

Brat Tomáš (26) nepríjemnosti so slabým videním dopĺňa: „Najväčšiu galibu mi okuliare robili pri práci kuchára. Pri objednávaní tovaru som nevidel na objednávky a na to, či objednávam položky so správnymi kódmi. Ešte horšie to však bolo, keď som sadol za volant. Vtedy som si to neuvedomoval, dnes viem, že som bol za volantom ako neriadená strela. Ani s najlepšími okuliarmi som takmer nič nevidel. Semafor som zbadal, až keď sa ocitol priamo predo mnou. Vďaka implantácii monofokálnych šošoviek s následným dolaserovaním dnes vidím ako nikdy predtým v živote. Môj život sa zmenil o 100% v každej oblasti. Najšťastnejší som, že konečne už za volantom nebudem nikoho ohrozovať.“

 

 

 

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode