Chcem sa objednať

Odstránenie dioptrií femtosekundovým laserom podstúpila naša ďalšia kolegyňa Erika: „NeoLASIK HD bol pre mňa ako úžasná svetelná show“

26.11.2013
Odstránenie dioptrií femtosekundovým laserom podstúpila naša ďalšia kolegyňa Erika:  „NeoLASIK HD bol pre mňa ako úžasná svetelná show“

V NeoVízii veríme kvalite svojej práce. Veríme, že laserové zákroky sú bezpečné, bezbolestné a s trvalým výsledkom. Veríme špičkovým technológiám, chirurgom a svojej práci natoľko, že sme ju dopriali aj svojim očiam. Na našich klinikách NeoVízia Bratislava, NeoVize Brno a DuoVize Praha podstúpilo preto laserovú metódu NeoLASIK HD už viac ako 20 z nás - lekári, optometristi, sestry, recepčné. 

Toto číslo navyšujú desiatky našich príbuzných a stovky známych, ktorí sa rozhodli zveriť svoj zrak do rúk odborníkom Očnej kliniky NeoVízia.  Tešíme sa, že od štvrtku 21.11.2013 nás je v NeoVízii bystrozrakých zase o jedného viac. ;-) Odstránenie dioptrií pomocou metódy NeoLASIK HD podstúpila aj naša kolegyňa, špecialistka pre styk so zdravotnými poisťovňami Erika Klbiková.

 

Suché a unavené oči zo šošoviek

Po celodennej práci na recepcii si Erika vybavila posledné pracovné telefonáty a hor sa na sálu. "Nad odstránením dioptrii som uvažovala už dávno, mala som však strach zo samotného zákroku ako aj dĺžky trvania rekonvalescencie. Skúsenosti našich pacientov, ako aj mojich kolegov ktorí majú nove HD oči ma presvedčili o opaku. Šošovky som nosila takmer 10 rokov. Problém mi robili suché a unavené oči, pričom sa mi mnohokrát stalo, že sa mi pri žmurkaní šošovka v oku posúvala a niekedy dokonca vypadla... a nájsť ju bol niekedy problém,“ prezradila dôvody, pre ktorý sa rozhodla pre HD zrak.  „Samotný zákrok bol pre  mňa ako úžasná svetelná šou. Kolegovia, sestry inštrumentárky a primár Piovarči boli tým najľudskejším a najprofesionálnejším operačným tímom na svete,“ spomína na moment zákroku Erika.

Ako sa zmenilo moje videnie? Neuveriteľne! Efekt je ešte lepší a krajší ako som očakávala. Približne 2 hodiny po operácii som mohla pozerať TV a tiež pracovať s notebookom. Deň po operácii som absolvovala bežný pracovný deň, bez slzenia, rezania, či akejkoľvek bolesti. V noci som zvládla 2 hodinovú jazdu autom. Víkend bol ako každý iný, no predsa krajší a výnimočný...s novými očami strávený s rodinou a priateľmi."