Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Prestížny kongres ECRS v Amsterdame: Lekári NeoVízie načerpali nové informácie o svetových operačných metódach
14.10.2013

Prestížny kongres ECRS v Amsterdame:  Lekári NeoVízie načerpali nové informácie o svetových operačných metódach

Kongres Európskej spoločnosti kataraktovej a refrakčnej chirurgie (European Society for Cataract & Refractive Surgeons – ECRS) patrí k najprestížnejším svetovým oftalmologickým kongresom. Tohtoročný XXXI. jesenný (5.-9. október 2013) sa konal v Amsterdame. Očné lekárky a chirurgičky NeoVízie MUDr. Adriana SmorádkováMUDr. Miriam Záhorcová sa spolu s kolegami z našich sesterských kliník NeoVize Brno a DuoVize Praha vzdelávali na prednáškach, seminároch a praktických workshopoch v týchto oblastiach:

 

 

„V NeoVízii držíme trend so svetom. Je to skvelý pocit, keď si na každom špičkovom európskom a svetovom  kongrese potvrdíme, že NeoVízia je kvalitou prístrojového vybavenia, metodiky práce a výsledkami na rovnakej úrovni ako najprestížnejšie svetové očné kliniky,“ prezradila po návrate MUDr. Adriana Smorádková.  

                                     

Chirurgičky NeoVízie zbierali informácie o novej laserovej metóde Smile, ktorú bude v najbližších dňoch zavádzať NeoVízia ako prvá slovenská klinika.

Ide o patentovanú laserovú metódu, pri ktorej celú ´prácu ´vykonáva femtosekundový laser VisuMax od Carl Zeiss. Metóda nevyužíva excimerový laser a chirurg odstraňuje dioptrie bez vytvorenia flapu.

 

Tešíme sa, že NeoVízia neustále prichádza s investíciami do inovatívnych  svetových operačných metód. Po laserovej operácii sivého zákalu metódou LenSx sme hrdí na to, že už čoskoro budeme môcť pacientov ponúknuť oba najmodernejšie laserové postupy odstraňovania dioptrií – metódou femtoLASIK – NeoLASIK HD a metódou Smile,“ prezrádzajú naši lekári.

 

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode