Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Tím NeoVízie rozšírila optometristka Mgr. Katarína Bašnáková
19.09.2013

Tím NeoVízie rozšírila optometristka Mgr. Katarína Bašnáková

Odborníčka na meranie dioptrií, dioptrické rámy a všetko s tým súvisiace. Zoznámte sa s našou novou kolegyňou Mgr. Katarínou Bašnákovou.

 

Celý život som túžila pracovať na očnej klinike. Prichádzam do styku s očnými odborníkmi, lekármi, chirurgmi, vďaka čomu sa môžem stále učiť a profesionálne rásť,“ prezrádza naša nová kolegyňa, ktorá doteraz pôsobila v očných optikách.

NeoVíziu som už počas môjho štúdia považovala za výnimočne kvalitnú kliniku. Veľa mojich prednášajúcich, špičkové kapacity očných lekárov pôsobilo už v tom čase na jej sesterskej klinike NeoVize Brno. Vážim si, že som sa stala súčasťou tohto pokrokového inovatívneho zariadenia.“  

Mgr. Katarína Bašnáková vyštudovala Lekársku fakultu na Masarykovej univerzite v Brne - obor Optometria, kde získala titul Bc. V  Odbore Pedagogická špecializácia optometrie úspešne dokončila Magisterské štúdium. Po skončení vysokej školy pracovala v špecializovanej detskej optike, neskôr v optike ako optometrista. Po štúdiu sa aktívne zúčastňuje odborných kongresov a školení. V NeoVízii pôsobí ako optometrista a zodpovedný optik za novú pripravovanú optiku NeoVízia.

Okuliare sú zaujímavý módny doplnok človeka. Dokážu krásne dotvárať jeho osobnosť,“ hovorí nová optometristka s estetickým cítením, ktorá perfektne poradí so správnym výberom.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode