Chcem sa objednať

Tím NeoVízie rozšírila optometristka Mgr. Katarína Bašnáková

19.09.2013
Tím NeoVízie rozšírila optometristka Mgr. Katarína Bašnáková

Odborníčka na meranie dioptrií, dioptrické rámy a všetko s tým súvisiace. Zoznámte sa s našou novou kolegyňou Mgr. Katarínou Bašnákovou.

 

Celý život som túžila pracovať na očnej klinike. Prichádzam do styku s očnými odborníkmi, lekármi, chirurgmi, vďaka čomu sa môžem stále učiť a profesionálne rásť,“ prezrádza naša nová kolegyňa, ktorá doteraz pôsobila v očných optikách.

NeoVíziu som už počas môjho štúdia považovala za výnimočne kvalitnú kliniku. Veľa mojich prednášajúcich, špičkové kapacity očných lekárov pôsobilo už v tom čase na jej sesterskej klinike NeoVize Brno. Vážim si, že som sa stala súčasťou tohto pokrokového inovatívneho zariadenia.“  

Mgr. Katarína Bašnáková vyštudovala Lekársku fakultu na Masarykovej univerzite v Brne - obor Optometria, kde získala titul Bc. V  Odbore Pedagogická špecializácia optometrie úspešne dokončila Magisterské štúdium. Po skončení vysokej školy pracovala v špecializovanej detskej optike, neskôr v optike ako optometrista. Po štúdiu sa aktívne zúčastňuje odborných kongresov a školení. V NeoVízii pôsobí ako optometrista a zodpovedný optik za novú pripravovanú optiku NeoVízia.

Okuliare sú zaujímavý módny doplnok človeka. Dokážu krásne dotvárať jeho osobnosť,“ hovorí nová optometristka s estetickým cítením, ktorá perfektne poradí so správnym výberom.