Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Veríme tomu, čo robíme: naša kolegyňa Lenka Buriánková podstúpila NeoLASIK HD
26.07.2013

Veríme tomu, čo robíme: naša kolegyňa Lenka Buriánková podstúpila NeoLASIK HD

„Už včera večer sme si si so sestrou spravili filmový večer. Prvý raz v HD kvalite. Cítim sa neskutočne, zákrok trval pár sekúnd a ja som už včera videla úžasne, ako nikdy predtým,“ prezrádza naša kolegyňa Lenka Buriánková zo sesterskej kliniky DuoVize Praha, ktorá sa od včera pozerá na svet HD očami.

 V NeoVízii veríme tomu, čo robíme. Veríme, že laserové zákroky sú bezpečné, bezbolestné a s trvalým výsledkom. Veríme špičkovým technológiám, chirurgom a svojej práci natoľko, že sme ju dopriali aj svojim očiam. Na našich klinikách NeoVízia Bratislava, NeoVize Brno a DuoVize Praha podstúpilo preto laserovú metódu NeoLASIK HD už viac ako 20 z nás - lekári, optometristi, sestry, recepčné. Včera, vo štvrtok 25.7. 2013 sa dioptrií pomocou laseru zbavila ďalšia naša kolegyňa, Lenka Buriánková.  

„Samotný zákrok bol presne taký, ako ho popisujú naši pacienti. Pripadal mi, že trval pár sekúnd a cítila som sa hlavná hrdinka sci-fi seriálu. Hneď ako som vyšla z operačnej sály som zahlásila: Okamžite by som NeoLASIK HD podstúpila ešte raz. Zákrok bol skvelý. Pár hodín po ňom som si doma pospala a celý večer sme so sestrou, ktorá je tiež po laseri,  pozerali filmy v HD kvalite. Dnes, keď som vystúpila z pražského metra, som videla nádherný zelený park, bez šošoviek. Pred zákrokom som samozrejme presne vedela, čo ma čaká, ale netušila som, že nepocítim skutočne žiadnu bolesť a HD zrak si budem užívať auž pár hodín po zákroku,“ rozplýva sa Lenka.

(Lenka priamo PO laserovej operácii metódou NeoLASIK HD)

 

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode