Chcem sa objednať

Veríme tomu, čo robíme: naša kolegyňa Lenka Buriánková podstúpila NeoLASIK HD

26.07.2013
Veríme tomu, čo robíme: naša kolegyňa Lenka Buriánková podstúpila NeoLASIK HD

„Už včera večer sme si si so sestrou spravili filmový večer. Prvý raz v HD kvalite. Cítim sa neskutočne, zákrok trval pár sekúnd a ja som už včera videla úžasne, ako nikdy predtým,“ prezrádza naša kolegyňa Lenka Buriánková zo sesterskej kliniky DuoVize Praha, ktorá sa od včera pozerá na svet HD očami.

 V NeoVízii veríme tomu, čo robíme. Veríme, že laserové zákroky sú bezpečné, bezbolestné a s trvalým výsledkom. Veríme špičkovým technológiám, chirurgom a svojej práci natoľko, že sme ju dopriali aj svojim očiam. Na našich klinikách NeoVízia Bratislava, NeoVize Brno a DuoVize Praha podstúpilo preto laserovú metódu NeoLASIK HD už viac ako 20 z nás - lekári, optometristi, sestry, recepčné. Včera, vo štvrtok 25.7. 2013 sa dioptrií pomocou laseru zbavila ďalšia naša kolegyňa, Lenka Buriánková.  

„Samotný zákrok bol presne taký, ako ho popisujú naši pacienti. Pripadal mi, že trval pár sekúnd a cítila som sa hlavná hrdinka sci-fi seriálu. Hneď ako som vyšla z operačnej sály som zahlásila: Okamžite by som NeoLASIK HD podstúpila ešte raz. Zákrok bol skvelý. Pár hodín po ňom som si doma pospala a celý večer sme so sestrou, ktorá je tiež po laseri,  pozerali filmy v HD kvalite. Dnes, keď som vystúpila z pražského metra, som videla nádherný zelený park, bez šošoviek. Pred zákrokom som samozrejme presne vedela, čo ma čaká, ale netušila som, že nepocítim skutočne žiadnu bolesť a HD zrak si budem užívať auž pár hodín po zákroku,“ rozplýva sa Lenka.

(Lenka priamo PO laserovej operácii metódou NeoLASIK HD)