Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Otehotneli po NeoLASIKu HD :-)
10.06.2013

Otehotneli po NeoLASIKu HD :-)

Obe sympatické kamarátky Natália Maronová (34) a Ivana Knapová (28) pracujú v oblasti verejnej správy. Laserovú operáciu NeoLASIK HD absolvovali spoločne. Na kontrolu po roku prišli každá s dieťatkom. „Samozrejme, je to náhoda, aj keď sa občas smejeme na tom, či NeoLASIK HD neplní ako vedľajší účinok náhodou skryté priania,“ prezrádzajú kamarátky. Obe však spoločne priznávajú, že HD oči bez okuliarov a šošoviek im ako matkám s malým dieťaťom neopísateľne zjednodušujú bežné mamičkovské radosti aj starosti.

„Je to super pocit mať HD zrak! Som rada, že nemusím  riešiť peripetie s kontaktnými šošovkami. Veľmi mi to uľahčuje život pri malej. Nemusím sa trápiť s vyberaním a s dezinfekciou, keď pri nej večer zaspávam. Pohodlie si uvedomujem vždy pri kúpaní a sprchovaní,“ vysvetľuje Ivana a Natália dopĺňa: „Lukáško mi nestrháva z nosa okuliare. Navyše, pri šoférovaní vidím oveľa lepšie ako som kedy videla s dioptrickými okuliarmi.  Okuliare mi extrémne prekážali na nose. Navyše mi výrazne zhoršovali periférne videnie. So šošovkami to bola zase otrava. Vyžadujú si non stop starostlivosť, cez deň mi spôsobovali pocit suchosti, večer ma z nich oči vždy rezali. Navyše, platiť každý mesiac za nové balenia a roztoky mi celkom odčerpávali z rozpočtu.“

Obe si presne spomínajú na to, čo robili večer v deň zákroku: „Pozerali sme hokej. Prvý raz v živote v HD kvalite.“ 

 Otehotneli po NeoLASIKu HD :-)


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode