Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Primár MUDr. Radovan Piovarči prednášal na prestížnom československom kongrese v Luhačoviciach
21.05.2013

Primár MUDr. Radovan Piovarči prednášal na prestížnom československom kongrese v Luhačoviciach

Prínos operácie PRELEX a technológií femtosekundového laseru v očnej chirurgii. To boli hlavné témy, o ktorých diskutovali uplynulý víkend (17.-18. mája 2013) česko-slovenskí oční lekári a oční chirurgovia na československom VII. Bilaterálnom československom oftalmologickom sympóziu v Luhačoviciach.


Primár NeoVízie MUDr. Piovarči prednášal svojim kolegom v bloku venovanému PRELEXu - odstráneniu okuliarov na čítanie aj do diaľky pomocou multifokálnych šošoviek po 45.roku života.
Tešíme sa, že téme impantácie vnútroočných multifokálnych šošoviek, ktoré odstránia pacientom po 45.ke závislosť od okuliarov na čítanie a do diaľky sme venovali na kongrese takú pozornosť," prezrádza MUDr. Piovarči.
PRELEX je 15-minútový ambulantný nelaserový zákrok, pri ktorom očný chirurg pacientovi natrvalo implantuje multifokálnu vnútroočnu šošovku. Tá úplne nahradí pôvodnú ľudskú šošovku, ktorá stratila schopnosť zaostrovať. Pomocou tejto metódy je možné odstrániť akýkoľvek počet dioptrií. Podstatou sivého zákalu je zakalenie vlastnej vnúroočnej šošovky. Po tom, ako ju nahradí umelá šošovka, riziko zákalu odpadá.
Významný blok kongresu bol venovaný "Prínosu femtosekundového laseru pre oftalmológiu" vo všetkých oblastiach. Lekári a prednášajúci diskutovali o prínose prevratného laseru pri laserových operáciách dioptrií (NeoLASIK HD), laserových operáciách sivého zákalu (LenSx) či implantácii keraringov pri diagnóze keratokonusu pomocou femtosekundového laseru.
Závery prestížneho československého kongresu opäť potvrdil, že NeoVízia svojimi najnovšími technológiami a ´femtometódami´ neustále udáva trend v slovenskej očnej chirurgii.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode