Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Lekári NeoVízie prednášali na kongrese ambulantných oftalmológov
15.04.2013

Lekári NeoVízie prednášali na kongrese ambulantných oftalmológov

Lekári Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Adriana Smorádková a MUDr. Radovan Piovarči sa uplynulý víkend aktívne zúčastnili VII. Pracovných dní ambulantných oftalmológov. Na kongrese pod záštitou Slovenskej oftalmologickej spoločnosti prednášali svojim kolegom o najnovších prístupoch v laserovej chirurgii sivého zákalu, v implantácii vnútroočných šošoviek a v laserých operáciách dioptrických chýb.

MUDr. Radovan Piovarči (1. zľava) a MUDr. Adriana Smorádková (3.zľava) diskutovali cez prestávky s kolegami


Na kongrese 11. - 13. apríla 2013 prednášala očná lekárka a chirurgička MUDr. Adriana Smorádková na tému laserových a vnútroočných operácií dioptrických chýb („Indikačné kritéria a limity refrakčnej chirurgie") a implantácie prémiových vnútroočných šošoviek („Implantácie prémiových šošoviek- naše skúsenosti"). Primár Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Radovan Piovarči sa vo svojej prednáške zaoberal starostlivosťou o pacienta po laserovej operácii dioptrií („Starostlivosť o pacienta po refrakčnej laserovej operácii"). V nasledujúcej prednáške „Femtolaserová operácia katarakty" informoval ambulantných očných lekárov o najmodernejšej laserovej operácii sivého zákalu, pri ktorej chirurg nepoužíva skalpel ani ostré nástroje.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode