Chcem sa objednať

NeoVíziu nájdete 21.-24. marca 2013 na ČSOB Bratislava Maratóne

12.03.2013
NeoVíziu nájdete 21.-24. marca 2013 na ČSOB Bratislava Maratóne

Príďte si zabehnúť maratón, polmaratón, štafetový beh či hobby beh na ČSOB Bratislava Maratón. Okrem stoviek atrakcií, súťaží a zábavy sa môžete celé štyri dni zastaviť v stánku Očnej kliniky NeoVízia. Počas celého dňa môžete podstúpiť bezplatný očný skríningbezplatné konzultácie s našimi odborníkmi a odniesť si praktický športový darček.

Venujete sa rekreačne či profesionálne behu, cyklistike, plávaniu, kaňoningu, hokeju, fitnessu či potápaniu? Ostrý zrak je pre vás kľúčový. 8. ročník ČSOB Bratislava marathonu 2013 prináša okrem mnohých typov maratónu (zonam behov maratónu nájdete TU) početné sprievodné podujatia. V hlavnom EXPO stane nájdete aj stánok Očnej kliniky NeoVízia. Čakajú vás:


CELODENNÉ BEZPLATNÉ OČNÉ MERANIA
Počas celého dňa si môžete u našich odborníkov nechať odmerať dioptrie, hrúbku rohovky a vnútroočný tlak.

BEZPLATNÉ KONZULTÁCIE S LEKÁRMI
Rozmýšľate nad laserovou operáciou očí, ale nevyznáte sa, ktorá metóda je pre vás najvhodnejšia? Počuli ste o femtosekundovom laseri, neviete sa však rozhodnúť? Zhoršuje sa vám zrak, trápi vás astigmatizmus, syndróm suchého oka, či vážnejšie diagnózy ako keratokonus (degeneratívne ochorenie rohovky), sivý zákal? Chcete sa zbaviť okuliarov do diaľky aj na čítanie? Naši odborníci vám všetko objasnia.

ŠPORTOVÉ PORADENSTVO
Viete ako prežiť leto ´s očami v bezpečí´? Ako sa vyhnúť nepríjemnostiam s okuliarmi a kontaktnými šošovkami? Poraďte sa s našimi odborníkmi, ako prežiť leto a šport v bezpečí. Pri kontaktných šošovkách športovcovi hrozí neustále riziko, že mu počas fyzickej aktivity šošovka vypadne a zhoršené videnie negatívne ovplyvní výsledok výkonu. Vedeli ste, že ak plávate s kontaktnými šošovkami, hrozí vám závažný zápal rohovky spojený s bolesťami, svetloplachosťou, začervenaním a slzením? Aj to, že pokiaľ máte dioptrie - 5 a viac, mali by ste zabudnúť na zoskoky typu bungee jump? Poraďte sa, ako vám HD zrak pomôže zlepšiť športové výkony.

DARČEK PRE KAŽDÉHO NÁVŠTEVNÍKA
Odneste si od nás praktické drobnosti, ktoré vám spríjemnia leto a šport.