Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Jednovaječné dvojičky Štefan a Tomáš (28) po NeoLASIKu HD: Pre NeoLASIK HD sa rozhodli kvôli práci v polícii
22.01.2013

Jednovaječné dvojičky Štefan a Tomáš (28) po NeoLASIKu HD:  Pre NeoLASIK HD sa rozhodli kvôli práci v polícii

Dnes sme medzi našimi pacientami mali na kontrole po laserovej operácii NeoLASIK HD po pol roku sympatických bratov, jednovaječné dvojičky z Tvrdošína, Štefana a Tomáša (28). Obaja trpeli silným astigmatimom (-6) a pre NeoLASIK HD sa rozhodli kvôli práci v polícii.

Tomáš (vľavo) a Štefan (vpravo) s ich lekárkou a chirurgičkou, MUDr. Adrianou Smorádkovou

Obaja sme nosili dioptrické okuliare, nie však pravidelne. Pri športe sme si ich vždy skadali. Podľa pani doktorky Smorádkovej sme ojedinelý prípad. Vzhľadom na naše vysoké dioptrie a astigmatizmus sme aj bez okuliarov videli ešte relatívne dobre, na 67%. Bez okuliarov, a teda s neskorigovanou očnou, chybou sme hrávali hokej, futbal, plávali, posilňovali," tvrdia Štefan a Tomáš Percnerovci.
Sympatickí športovci z Oravy sa rozhodli pre odstránenie dioptrií najmä pre to, že obaja túžili pracovať v polícii. „Aby ste mohli byť súčasťou Polície SR, musíte mať 100% zdravotný stav. Zhoršený zrak nám robil problém aj pri večernom šoférovaní. Keď v NeoVízii podstúpil laserový zákrok náš bratranec, videli sme jeho obrovskú zmenu a maximálnu spokojnosť, okamžite sme sa rozhodli," prezrádzajú bratia. „Najväčší komfort cítite práve pri večernom šoférovaní. Už nevnímame roztrieštený obraz. Namiesto troch bodov vidíme ostro jeden bod," tešia sa príjemní Tvrdošínci.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode