Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Neustále investujeme do nových technológií: Najmodernejší fakoemulzifikačný prístroj INFINITY pre pacientov so sivým zákalom
17.12.2012

Neustále investujeme do nových technológií: Najmodernejší fakoemulzifikačný prístroj INFINITY pre pacientov so sivým zákalom

V NeoVízii ponúkame našim pacientom najvyššiu lekársku odbornosť a špičkovú kvalitu najmodernejších svetových technológií. Neustále investujeme do najnovších technológií, ktoré zvyšujú komfort a bezpečnosť našich zákrokov.
Prevratné laserové operácie sivého zákalu pomocou femtosekundového laseru LenSx nie sú jediným novoročným darčekom pre našich pacientov. V NeoVízii sme posilnili technologické vybavenie aj o svetovú špičku medzi fakoemulzifikačnými prístrojmi. Zariadenie INFINITITM VISION SYSTEM od Alcon umožňuje skrátenie operačného výkonu, zvýšenú bezpečnosť a rýchlejšiu rehabilitáciu zraku. Fakoemulzifikátor Infinity vymení zakalenú vnútroočnú šošovku pri sivom zákale - vo vysokofrekvenčnom režime ju odsaje. Chirurg následne implantuje novú umelú šošovku.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode