Chcem sa objednať

Aj pre Vás máme originálny veselý kalendár NeoVízie 2013

06.12.2012
Aj pre Vás máme originálny veselý kalendár NeoVízie 2013

Chcete vidieť obľúbeného herca Maroša Kramára ako chirurga zo stredoveku? Zuzanu Tlučkovú ako sestričku NeoVízie či naše lekárky ako Charlieho anjelov? Unikátne fotografie našich lekárov a pacientov nájdete v novučičkom kalendári NeoVízie na rok 2013. Od dnes až do konca decembra poteší každého nášho pacienta.Koho v kalendári uvidíte?

Herec Maroš Kramár ako očný chirurg zo stredoveku


Nový prírastok do tímu chirurgov NeoVízie MUDr. Maroš Kramár sa vo svojej praxi vrátil k „overeným" chirurgickým postupom z 18. storočia. Pacientov lieči krokodílím trusom, jašteričou krvou a detskou stolicou. Operačné techniky testuje na primárovi NeoVízie MUDr. Radovanovi Piovarčim. Na zákrok u MUDr. Kramára dostanete 99% zľavu. :-)

Lekárky NeoVízie ako Charlieho anjeli

Tri výnimočné ženy s neobyčajnými schopnosťami a s nasadením profíka. Nápadná podoba s kultovým filmovým hitom, nemyslíte?

Zuzana Tlučková ako sestrička NeoVízie

Herečku Zuzanu Tlučkovú trápilo zhoršené videnie na blízko aj do diaľky. Komplikovalo jej prácu pred kamerou a v dabingu. „Režisér ma pár krát zastavil s otázkou - Čo nevidíš? No nevidím, šomrala som." V NeoVízii podstúpila operáciu PRELEX, pri ktorej sme jej implantovali umelé vnútroočné multifokálne šošovky. Vďaka nim vidí ostro na čítanie, strednú vzdialenosť a do diaľky.

Novinár Henrich Krejča na kontrole recepcie


Novinár a cestovateľ Henrich Krejča zhodnotil prácu našej ´centrály ´ na jednotku s hviezdičkou. Recepcia je srdcom našej kliniky. Štvorčlenný tím pod vedením Zuzany Prokopovej riadi manažment pacienta od objednania až po pooperačné kontroly.

Súrodenci thai boxeri - Eva a Ján Polakovičovci


V profesionálnom športe ide o detaily. Laserová metóda odstránenia dioptrií NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom je vďaka bezbolestnosti, šetrnosti a bezpečnosti vhodná pre pasívnych, aktívnych, profesionálnych aj extrémnych športovcov. Vďaka špeciálnemu „zámkovému" flapu zodpovedá NeoLASIK HD najprísnejším štandardom športu či letectva. NeoLASIK HD už v NeoVízii podstúpili desiatky profesionálnych športovcov.

Veselá pacientka Darinka Laščiaková


„Po operácii sa mi celkom rozjasnili oči. Mám pocit, že som minimálne o tridsať rokov omladla. Je obdivuhodné, aké zázraky dnes dokážu robiť oční lekári. Vďaka operácii sivého zákalu v NeoVízii už vidím výborne do blízka aj do diaľky. Na klinike mi dali radosť zo života," hovorí o operácii sivého zákalu i zaslúžila slovenská umelkyňa, kráľovná slovenského folklóru a držiteľka Krištáľového krídla za celoživotné krídlo, speváčka Darinka Laščiaková.