Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Hlasujte za Andrein príbeh a vyhrajte zľavu 500 EUR na laserovú operáciu NeoLASIK HD
16.10.2012

Hlasujte za Andrein príbeh a vyhrajte zľavu 500 EUR na laserovú operáciu NeoLASIK HD

Očná klinika NeoVízia daruje pri príležitosti Svetového dňa zraku očnú operáciu niekomu, ktorú potrebuje, no z finančného hľadiska si ju nemôže dovoliť. Hlasujte za súťažné príbehy, každý hlasujúci môže vyhrať zľavy na laserové odstránenie dioptrií pomocou metódy NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom. Štvrtý súťažný príbeh je o Andrei (31). Z invalidného dôchodku sa stará o svoju mamu a na okuliare a očnú operáciu už neostáva ani pár eur.

"Už 31 rokov nosím okuliare do diaľky. Môj zrak sa za tú dobu zhoršil. Rada by som sa raz a navždy zbavila okuliarov. Z môjho invalidného dôchodku by som si však takú nákladnú operáciu nemohla dovoliť. Nemôžem si dovoliť kúpiť dokonca ani nové okuliare. Keďže z môjho dôchodku musím navyše ešte živiť aj moju mamu, kým dostane podporu a dôchodok. Moja mama je momentálne nezamestnaná a vdova bez vdovského. Z toho mála, čo máme musíme vyžiť. Na okuliare a očnú operáciu už neostáva ani pár eur. "


Chcete, aby vyhral tento príbeh? Dajte mu svoj hlas TU a vyhrajte zľavy na laserové operácie metódou NeoLASIK HD.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode