Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Ako si vybrať femtosekundový laser?
03.08.2012

Ako si vybrať femtosekundový laser?

Laserové odstránenie dioptrií s použitím femtosekundového laseru priniesla pred dvoma rokmi na Slovensko práve Očná klinika NeoVízia. Teší nás, že sme udali trend a dnes ich môžete podstúpiť už na piatich rôznych klinikách. Aké kritéria by mal však spĺňať ten najlepší femtolaser?

 

Vytvárajú ho iba niektoré femtolasery. Zabezpečuje precíznosť, presnosť a maximálnu bezpečnosť. Lamela (flap) so zámkovým okrajom zabezpečuje pevnosť a stabilitu spojenia s rohovkou. Vďaka zámkovej „poistke" je do 24 hodín lamela s rohovkou pevne spojená.

 

 

Najšetrnejšie femtolasery majú tvar kónického prstenca, sa prisaje na oko a kopírujú jeho povrch ako kontaktná šošovka. Oko pri zákroku nestláčajú do roviny. Stopercentné stlačenie rohovky (aplanácia) pri operácii využívajú lasery Ziemer LDV, Alcon Wavelight FS200 a prvé femtolasery typu iFS - Intralase.

 

 

Ani najlepší femtosekundový laser nenahradí skúsenú ruku chirurga. Laserová metóda s použitím femtolasera je v porovnaní s povrchovými laserovými metódami (PRK, Lasek) na prax a zručnosť chirurga dvojnásobne náročná. Aj v očnej chirurgii platí, čím viac stoviek a tisícok operácii femtosekundovým laserom chirurg vykoná, tým lepšie pre pacienta.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode