Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Maturitná práca
11.06.2012

Maturitná práca

Terezka Blažová podstúpila na našej klinike laserovú operáciu odstránenia dioptrií metódou NeoLASIK s femtosekundovým laserom. Obrovská zmena, ktorú jej operácia priniesla, jej zmenila život natoľko, že si očné operácie vybrala aj ako maturitnú prácu. Samozrejme, za jedna. Veľmi sa tešíme z nových životných príbehov a radostí , ktoré prežívajú naši pacienti po operáciách. Ten Terezkin nás špeciálne potešil.

Témou maturitnej práce Terezky Blažovej je Oko a jeho ochorenia. "Vybrala som si ju preto, lebo sama som mala zrakové problémy. Od deviatich rokov som trpela na myopiu. V osemnástich rokoch som už mala takmer myopiu -6 dioptrií. V očnom lekárstve sa tomu hovorí praktická slepota. Bez okuliarov som už skoro do určitej diaľky nič nevidela. Veľmi som tým trpela. V televízíi som v jednej relácii počula rozprávať pána primára Mudr. Radovana Piovarčiho z očnej kliniky Neovízia. Rozprával práve o mojom probléme. Už vtedy som začala pomaly uvažovať o laserovom zákroku, ktorý práve on spomínal. Samozrejme, že som si preštudovala veľa dostupnej literatúry a príspevkov na internete, no stále som váhala. Jednoducho išlo o môj zrak a bála som sa. Zlom nastal, keď som na internete videla video priamo z operácie pána primára. Vtedy som sa rozhodla. Povedala som si, že ak pán primár podstúpi operáciu sám bude to bezpečné. A oplatilo sa."

"Po absolvovaní potrebných vyšetrení prišiel deň operácie. Pred samotnou operáciu mi oči znecitliveli očnými kvapkami. Operácia trvala asi 15 minút a bola úplne bezbolestná. Operácia prebehla femtosekundovým laserom metódou Neolasik HD. Už večer som pozerala televíziu a pracovala na počítači. Neopísateľný pocit som mala ráno po operácii. Keď som otvorila oči, a videla som ostro všetky predmety v izbe, ktoré som predtým bez okuliarov nevidela. Som nesmierne rada, že som sa takto rozhodla dať sa operovať práve v Neovízii. Moderná metóda , milý personál a vysoká odborná úroveň lekárov ma zbavili môjho handicapu. Moje terajšie videnie považujem za zázrak. Som rada, že žijem v dobe kedy má medicína mnoho možností skvalitniť ľuďom život."

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode