Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

CESTUJTE S NEOVÍZIOU A HENRICHOM KREJČOM 5
31.05.2012

CESTUJTE S NEOVÍZIOU A HENRICHOM KREJČOM 5

Chystáte sa dobrodružnú expedíciu po Európe či po svete? Novinár, cestovateľ a pacient NeoVízie Henrich Krejča, ktorému na expedičných výpravách naprieč Afrikou išlo neraz o život, vám poradí, ako sa v kritických situáciách zachovať. V piatej časti poradí, aké lieky a očkovanie by ste si mali na cesty pribaliť.


Aké lieky si vždy so sebou pribaliť?
Henrich Krejča: Slivovica je dobrý základ. Z mojich skúseností je však múdrosť ´Dobrá slivovica vypáli červa´ skôr povera. Vždy majte pri sebe lieky proti hnačke a boleniu hlavy. Vyhýbajte sa miestnej vode, práve z nej vzniká na cestách väčšina problémov. Stolovú či minerálnu v plastovej fľaši kupujte neporušenú a vypite v ten istý deň. Ak ju necháte vo fľaši do druhého dňa, môže rovnako vyvolať problémy. Na akúkoľvek cestu sa nechajte zaočkovať proti hepatitíde A a B. Brušný týfus, cholera, žltá zimnica sú extrémne ochorenia. Ak cestujete na dlhšie obdobie, nepodceňte však ani tieto očkovania.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode