Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

CESTUJTE S NEOVÍZIOU A HENRICHOM KREJČOM 4
30.05.2012

CESTUJTE S NEOVÍZIOU A HENRICHOM KREJČOM 4

Chystáte sa dobrodružnú expedíciu po Európe či po svete? Novinár, cestovateľ a pacient NeoVízie Henrich Krejča, ktorému na expedičných výpravách naprieč Afrikou išlo neraz o život, vám poradí, ako sa v kritických situáciách zachovať. V štvrtej časti vám poradí, kedy si na cestách zaplatiť sprievodcu a kedy to risknite na vlastnú päsť.


Kedy si prenajať miestneho sprievodcu? Kedy si vystačíme s múdrosťami z cestovateľských príručiek?
V Ázii, v Latinskej Amerike a v Afrike na miesta mimo hlavných turistických trás jednoznačne odporúčam sprievodcu. Vo významných centrách sa zaobídete aj bez neho. Na cesty si pribaľte aj knižného poradcu. Mne sa najlepšie osvedčila edícia Lonely Planet. Dávajte pozor na najlacnejšie produkty a ubytovanie, nie vždy sa vyplatia. Informácie si overte z viacerých zdrojov na internete. Pred príletom si zabezpečte dve noci v slušnom hoteli. Prvé dva dni sa rozpozerajte po okolí. Už z domu si cez internet môžete kúpiť všetky lístky na vlak a letenky. Vyjde to o niečo viac ako kúpa na mieste, budete mať však istotu. Sám si prepravu z miesta na miesto zariaďujem až v danej krajine. Práve lokálnym cestovaním spoznám miestnu náturu najlepšie.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode