Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

CESTUJTE S NEOVÍZIOU a Henrichom Krejčom 1
24.05.2012

CESTUJTE S NEOVÍZIOU  a Henrichom Krejčom 1

VÝBER KRAJINY
Doteraz som cestoval najmä na pobytové dovolenky. Expedičné cestovanie chcem vyskúšať prvý raz. Aké krajiny sú najvhodnejšie pre cestovateľa - nováčika?


Škandinávia (Fínsko, Laponsko, Švédsko, Nórsko) je môj tip číslo jedna na leto. Sever Európy je mimoriadne krásny, bezpečný a v letných mesiacoch veľmi príjemný. Vyberte sa autom či karavanom do hôr. Práve hory vás naučia základné cestovateľské know - how - prežiť a vydržať. V severských krajinách sa dá všade stanovať. Kohokoľvek na dedine či v meste môžete požiadať, či si na ich pozemku môžete rozložiť stan. Mnohí vám to s radosťou dovolia. Takto si môžete udržať ´paštekársky ´štýl - vziať si jedlo so sebou, v drahej Škandinávií tým ušetríte náklady. Naučíte sa dovolenkovať v prírode a a ako bonus, zistíte najmä veľa o sebe. Alebo sa vyberte do Spojených štátov. Stačí vám auto a stan.
Ak túžite po teple, Turecko je tiež dobrý expedičný začiatok. Nádherná, historická a bezpečná krajina má všetko, čo ako cestovateľ potrebujete - hory, jazerá, more, čarovné dediny aj osamotené pláže na načerpanie pokoja. Začínajúcim cestovateľom neodporúčam vybrať sa do Indie bez cestovky. Museli by čeliť mnohým nástrahám.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode