Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

MUDr. Radovan Piovarči: NeoLASIK HD uľahčuje cestovanie
23.05.2012

MUDr. Radovan Piovarči: NeoLASIK HD uľahčuje cestovanie

V čom vám laserový zákrok metódou NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom uľahčí cestovanie?Radí primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči. Ako zanietený cestovateľ, ktorý za ostatné dva roky navštívil Indiu, Nepál, Vietnam, Laos, Spojené arabské emiráty a USA, laserovú metódu NeoLASIK HD sám aj ako pacient podstúpil.

(momentky z ciest MUDr. Piovarčiho po Laose)

„Na cestách musíte vždy myslieť na to, aby ste si do kufra pribalili náhradné okuliare a mali istotu v prípade, keď jedny stratíte alebo vás okradnú. Podľa výšky dioptrie vám hrozí čiastočná až úplná strata videnia. Iste, môžete si kúpiť nové, ale na expedíciách v extrémnych podmienkach to môže byť problém. So šošovkami je to rovnaké. Musíte mať so sebou náhradný pár a puzdro navyše. V oblastiach s nízkym hygienickým štandardom hrozí pri aplikácii kontaktných šošoviek riziko zanesenie infekcie s vážnymi následkami až možnou stratou videnia. Laserové operácie s použitím precíznej, bezpečnej a šetrnej metódy NeoLASIK HDpre cestovateľov a športovcov ideálnym riešením. Na cestách a tréningoch pocítia neopísateľnú slobodu, že sa nemusia zaťažovať výmenou dioptrických okuliarov za slnečné či procedúrami s kontaktnými šošovkami," prezrádza MUDr. Radovan Piovarči, prvý slovenský očný chirurg, ktorý vykonáva laserové operácie s použitím femtosekundového laseru. Ako zanietený cestovateľ, ktorý za ostatné dva roky navštívil Indiu, Nepál, Vietnam, Laos, Spojené arabské emiráty a USA, laserovú metódu NeoLASIK HD sám aj ako pacient podstúpil.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode