Chcem sa objednať

NeoVízia na Vedeckých pracovných dňoch Slovenskej oftalmologickej spoločnosti v Košiciach

19.05.2012
NeoVízia na Vedeckých pracovných dňoch Slovenskej oftalmologickej spoločnosti v Košiciach

Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči s lekárkami a chirurgičkami MUDr. Adrianou Smorádkovou a MUDr. Miriam Záhorcovou sa v dňoch 18. - 19. mája 2012 v Košiciach zúčastňujú Vedeckých pracovných dní Slovenskej oftalmologickej spoločnosti a Sekcie ambulantných lekárov. Svojim kolegom pripravili 5 prednášok z najnovších trendov v očnej chirurgii. 

Podujatie Slovenskej oftalmologickej spoločnosti školí očných lekárov a chirurgov v oblastiach pedooftalmológie, chirurgie sivého zákalu, refrakčnej chirurgie, glaukómu, zápalov oka a chirurgie sietnice.
Lekári NeoVízie sa s kolegami z celého Slovenska podelia o svoje skúsenosti z najmodernejších trendov v očnej chirurgii, ktoré na Slovensko priniesla práve Očná klinika NeoVízia. V piatok 18.5.2012 svojim kolegom prednášali o prvých skúsenostiach, poznatkoch a dojmoch z Femtolaserovej operácie sivého zákalu. Prvú operáciu sivého zákalu s použitím laseru LenSx úplne bez použitia ostrých nástrojov uskutočnil chirurgický tím našich kliník NeoVízia Bratislava, NeoVize Brno a DuoVize Praha ako prvý v histórii slovenskej a českej chirurgie 4. apríla 2012 v Prahe.

Tím lekárov NeoVízie prednáša svojim kolegom aj na tieto témy:
Vnútroočná kontaktná šošovka- riešenie pre pacienta s vysokou refrakčnou chybou
Operačné riešenie ťažkej myopie metódou implantácie fakickej šošovky
Tri odlišné chirurgické spôsoby riešenia hypermetropie spojenej s amblyopiou
Implantácia intrastromálnych prstencov ICRS pri keratokonuse- naše skúsenosti