Chcem sa objednať

Držíme palce slovenskému hokeju!

17.05.2012
Držíme palce slovenskému hokeju!

Tajomstvo úspechu našich chlapcov odhalené! Túto sezónu nasadila Slovenská hokejová reprezentácia talentovaného útočníka Juraja Mikuša, ktorý podstúpil minulý rok na Očnej klinike NeoVízia laserovú operáciu NeoLASIK HD s femtosekundovým laseromVďaka tomu vidí na súperov a puk ako mikroskop a teleskop.


Podstúpiť laserovú operáciu v NeoVízii ho inšpiroval jeho kamarát, hokejista Dušan Pašek.
„Otec mi priniesol článok z Hospodárskych novín, kde som čítal o Dušanovej operácii. Ešte v ten večer o pol desiatej som mu volal," hovorí Juraj.
Na NeoLasik HD s femtosekundovým laserom mi dal Dušan samé superlatívny. Dva roky som rozmýšľal o laserovej operácii, hľadal som však športovca, ktorý by mi poskytol referencie. Vyšlo to absolútne skvele, že som ho našiel práve v mojom kamarátovi Dušanovi," hovorí talentovaný útočník.
„Počas operácie som necítil žiadnu bolesť ani rezanie. Bol tam jemný tlak, ale s bolesťou nemal nič spoločné," povedal Juraj pár minút po zákroku.
Pre NeoLasik HD sa rozhodol najmä kvôli športu a pohodliu. „Na ľade som nosil šošovky, často som však mával suché oči, preto to nebolo ideálne riešenie. Verím, že teraz budem vidieť oveľa viac a aj gólov padne viac:-)," povedal nám priamo po zákroku. Kde sa talent snúbi s HD očami, budú sa diať zázraky. Chlapci, držíme vám palce!