Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Ako sa vyrábajú umelé vnútroočné šošovky Acrysof® v írskom Corku
14.05.2012

Ako sa vyrábajú umelé vnútroočné šošovky Acrysof® v írskom Corku

Lekárka a chirurgička Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Adriana Smorádková navštívila v dňoch 10. - 12. mája 2012 unikátnu fabriku spoločnosti Alcon v írskom meste Cork na výrobu najkvalitnejších umelých vnútroočných šošoviek rady Acrysof®. Očná chirurgička tak pozná presný proces výroby výnimočných šošoviek, ktoré implantujeme na našej klinike.

"Videla som úžasný proces výroby šošoviek AcrySof®, vrátane tej, ktorá pacientom so sivým zákalom prináša v dnešnej dobe najvýraznejšie pohodlie - Acrysof® IQ Restor®. Šošovka poskytuje korekciu sivého zákalu, zlepšuje videnie na blízko, strednú vzdialenosť a na diaľku," prezrádza MUDr. Adriana Smorádková. Po operácii sivého zákalu tak pacient už nemusí nosiť okuliare na čítanie a do diaľky.
„Generálny manažér závodu Alcon v Írsku Baden James nám predstavil históriu fabriky a vývoj šošoviek. Bola to fascinujúca prechádzka históriou a novodobými trendami."

Spoločnosť Alcon, člen skupiny Novartis, je svetovým špecialistom v oblasti starostlivosti o zrak a predchádzaní slepoty so 65-ročnou tradíciou. Venuje sa výskumu a vývoju technológií v oblasti liečby sivého zákalu, zeleného zákalu, vekom podmienenej degenerácie makuly, refrakčných chýb oka, očných alergií, infekcií a zápalov.

Alcon je výrobcom najmodernejších vnútroočných šošoviek AcrySof®:
Acrysof® IQ Restor® -korekcia sivého zákalu + zlepšuje videnie na blízko, strednú vzdialenosť a na diaľku
Acrysof® IQ Toric® - korekcia sivého zákalu, astigmatizmu + perfektné videnie na diaľku
Acrysof® IQ Restor® Toric -korekcia sivého zákalu, astigmatizmu + videnie na blízko, strednú vzdialenosť i na diaľku.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode