Chcem sa objednať

Očná klinika podporila benefičný koncert pre postihnutých Chyťme sa za ruky

24.04.2012
Očná klinika podporila benefičný koncert pre postihnutých Chyťme sa za ruky

Očná klinika NeoVízia sa stala partnerom benefičného koncertu pre mentálne a fyzicky postihnutých „Chyťme sa za ruky". Koncert sa uskutočnil v nedeľu 22. apríla 2012 v Galante. Pre postihnuté deti a dospelých z trnavského samosprávneho kraja predstavuje zmenšeninu hudobného festivalu Pohoda. Na koncertnom javisku vystúpili Majk Spirit (pacient NeoVízie, ktorý v novembri 2011 podstúpil na našej klinike laserovú operáciu metódou NeoLASIK HD), Kristína, Kochanski, Alupalu a ďalší. V sále so sprievodnými podujatiami si návštevníci mohli maľovať oči s našou pacientkou a výtvarníčkou Kristínou Javornickou, zaskákať na trampolínach, strieľať z luku ...

Postihnuté deti aj dospelí si mohli celú nedeľu maľovať pod vedením našej pacientky, výtvarníčky a študentky animovaného filmu Kristíny Javornickej a tímu NeoVízie.


Pacientka NeoVízie, výtvarníčka a študentka animovaného filmu Kristína Javornická v akcii. Deti učila maľovať technikou malých hubiek a vodových farieb. Do výsledného avangardného diela pomáhala deťom do výkresov dokresľovať oko.


Výtvarníčka a pacientka NeoVízie Kristína Javornická podstúpila na našej klinike laserovú operáciu metódou NeoLASIK HD. Už mesiac fantasticky vidí a slobodu nového zraku si užíva aj pri maľbe a tvorbe animovaných filmov.


Najväčší potlesk zožal rapper Majk Spirit, ktorý si odniesol na Slávikovi 2011 cenu za objav roka. Talentovaný mladý hudobník už 6 mesiacov pozerá na svoje publikum HD - v novembri 2011 podstúpil v NeoVízii laserovú operácii metódou NeoLASIK HD s použitím femtosekundového laseru.

Očná lekárka a chirurgička MUDr. Adriana Smorádková v rozhovore s moderátorom Sajfom hovorila návštevníkom o trendoch v očných operáciách a vyžrebovala výhercov cien od NeoVízie.