Chcem sa objednať

NeoLASIK HD pomáha k víťazstvám profesionálnym aj extrémnym športovcom

12.04.2012
NeoLASIK HD pomáha k víťazstvám profesionálnym aj extrémnym športovcom

Nový zrak pomohol vyboxovať titul amatérskeho majstra Euroligy Muay Thai aj nášmu pacientovi Jánovi Polakovičovi. Celá NeoVízia mu srdečne gratuluje!

Najmodernejšia laserová metóda odstraňovania dioptrií NeoLASIK HD je vďaka svojej bezbolestnosti, šetrnosti a maximálnej bezpečnosti vhodná pre pasívnych, aktívnych, profesionálnych aj extrémnych športovcov. Vďaka špeciálnemu „zámkovému" flapu, ktorý vytvára pri zákroku femtosekundový laser, zodpovedá NeoLASIK HD najprísnejším štandardom športu či letectva. V USA je laserová metóda s použitím femtosekundového laseru oficiálne povolená na odstránenie dioptrií laserom u adeptov na vstup do US army, do civilného aj vojenského letectva.
Tešíme sa, že našu kliniku vyhľadáva stále viac profesionálnych športovcov a mnohí z nich dosahujú skvelé úspechy aj vďaka novému HD pohľadu;-). Po našich pacientoch, hokejistoch Dušanovi Pašekovi (HC Košice) a Jurajovi Mikušovi (HC Lev Poprad) nám nedávno poslali túto správu súrodenci thaiboxeri - Eva a Ján Polakovičovci.
„ 14.júla 2011 sme na Vašej klinike s bratom podstúpili zákrok NeoLasik HD. Obaja sa venujeme thajskému boxu a preto sme sa operácie nazačiatku obávali. Ani jeden bez pohybu dlho neobsedíme a tak by nejaká zdĺhavá rekonvalescencia neprichádzala do úvahy. Keďže sme však na tento zákrok mali len tie najlepšie referencie a pani doktorka nás ubezpečila, že sa nebudeme musieť trápiť ležaním v posteli, rozhodli sme sa ísť do toho. Na prekvapenie celého našeho okolia, a najmä na naše vlastné, sme po necelých dvoch týždňoch začali s ľahším kondičným tréningom.... Odvtedy nám už na oku pristálo zopár rán, ale náš HD zrak úspešne odoláva.
Uplynulo už 9 mesiacov odkedy v ringu na súperov nežmúrime! P.S. 24. marca 2012 Jano vyboxoval titul amatérskeho majstra Euroligy Muay Thai. A mne z hľadiska neušiel jediný detail! Ďakujeme celému teamu Neovízie a prajeme ešte veľa spokojných klientov! Eva a Jano Polakovičovci"