Chcem sa objednať

Sympatické Záhoráčky s HD očami

15.02.2012
Sympatické Záhoráčky s HD očami

Vždy sa tešíme, keď k nám na NeoLASIK HD príde sympatická rodina, skupina priateľov alebo kolegov.
Operáciu tak prežívajú v kruhu najbližších. Tak to 15. 12. 2010 spravili výnimočné sympatické kolegyne zo Záhoria - Kristína (31), Mária (47) a Jana (52).

Kristína Halmo (31 rokov)
„Okuliare som začala nosiť už na strednej škole, ale nemohla som si na ne zvyknúť. Neskôr som presedlala na kontaktné šošovky. Po čase som si na ne zvykla, mávala som však z nich suché oči. O laserovej operácii som sa dozvedela od môjho očného lekára. Najskôr som tomu nevenovala pozornosť, ale predstava, že nebudem si musieť každé ráno vkladať do očí cudzí predmet, bola lákavá. Bála som sa operácie, ale na prvom vyšetrení nám pán primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči všetko podrobne vysvetlil a hovoril, že operácia nebude bolestivá. Sestrička ma utvrdila v tom, že v deň operácie budem môcť už večer pozerať telku a neklamala. Operácia prebehla v poriadku, dala sa vydržať, nebola bolestivá, iba mi trošku viac slzili oči. Po príchode domov som si pospala a večer som už skutočne pozerala svoj obľúbený program. Bol to super pocit. Všetko som videla krásne a jasne. Už nemusím nosiť šošovky, ktoré ma obmedzovali. Operáciu určite odporúčam každému. Personál bol veľmi starostlivý a príjemný, prostredie veľmi pekné. Som nadmieru spokojná a za to veľmi pekne ďakujem spomínanému pánovi doktorovi a samozrejme veľmi milej a ochotnej pani doktorke MUDr. Adriane Smorádkovej, ktorá sa nám venovala po operácii. Tiež milým sestričkám, ktoré sa nám venovali."

Mária Belžíková (47 rokov)
„Okuliare som nosila 20 rokov. Konečne sa mi splnil sen, pozerať sa na na tento svet bez nich. Vidím výborne a za všetko toto, veeeeľké ďakujem patrí MUDr. Radovanovi Piovarčimu. MUDr. Adrianke Smorádkovej a samozrejme i milým sestričkám :-))) Operácia bola bezbolestná a rýchla, každému ju odporúčam :-)))."

Jana Labaničová (52 rokov)
„Okuliare som nosila od svojich deviatych rokov. Vy, ktorí ešte váhate, neváhajte ani minútu, Operácia trvá sekundu a je bezbolestná. Ráno ešte s okuliarmi a večer už v pohodlí domova pozeráte telku bez nich. Je to úžasná vec. A toto pre vaše oči dokáže urobiť mladý kolektív Neovízie. Želám celému kolektívu Neovízie veľa šťastných a spokojných pacientov, ktorí môžu opäť pozerať na svet svojimi očami. Ďakujeme."