Chcem sa objednať

Kristína Kormúthová (26), moderátorka, redaktorka STV: „S HD očami vidím až do budúcnosti :-)“

15.02.2012
Kristína Kormúthová (26), moderátorka, redaktorka STV: „S HD očami vidím až do budúcnosti :-)“

Celý život som chcela pre seba len to najlepšie. Každému človeku odporúčam, aby sa neuspokojil s priemerom. Ľudia míňajú neraz na blbosti a na svoje zdravie nemyslia," začína svoje rozprávanie 26 - ročná atraktívna reportérka a moderátorka Slovenskej televízie, Kristína Kormúthová.
Nad operáciou premýšľala 6 rokov. „Uvažovala som nad tým, kde nastal zlom a ja som sa konečne odhodlala. Stretla som sa s viacerými ľuďmi, ktorí podstúpili NeoLASIK HD a opisovali to úžasne. Tak som si vstúpila do svedomia a hovorím si - Kristína, na čo ešte čakáš?! Spísala som si na papier všetky pre a proti. A hádajte, čo sa stalo? Nenašla som ani jedno proti. NeoLASIK HD je to investícia do zdravia. Ani na sekundu som nezapochybovala, že chcem pre seba sú najšetrnejšiu, najbezpečnejšiu metódu. Naštudovala som si všetko o aktuálnych trendoch v laserových operáciách a nič iné ako NeoLASIK HD nepripadalo do úvahy. "
Laserový zákrok v NeoVízii podstúpila 12. januára 2012. Dnes je to už vyše mesiaca, čo sa na svet pozerá s novými očami. „Nazvem to jedným slovom - cítim sa svetovo. Vidím fantasticky, až začínam mať pocit, že dovidím aj do budúcnosti:-)."
Čo bolo hlavným dôvodom Kristíninej operácie? „Nosenie kontaktných šošoviek ma začalo postupne obťažovať. Veď som ich používala už od svojich deviatich rokov kvôli tenisu. Registrovala som, že ma v noci bolievajú oči. Keď som si šošovky vybrala, mávala som bolesti hlavy. Spolu s dioptrickými okuliarmi ma obmedzovali najmä v lete. Jedným z dôvodov bola aj moja práca v televízii, pri čítačke som cítila tlak v očiach."
A ako si spomína na deň operácie? „Samozrejme, mala som pred ňou prirodzený rešpekt.
Oči mi mierne slzili, no po 3 hodinách spánku som už v deň zákroku pozerala aj televíziu. Hojenie bolo skutočne bezbolestné. Na druhý deň ráno sa mi chcelo od radosti plakať.
Wow, prvý raz v živote som nemusela na nočnom stolíku okuliare či utekať do kúpeľne, aby som si nasadila šošovky."