Chcem sa objednať

NeoLASIK HD podstúpi hráč Slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov, Patrik Le Giang

06.12.2011
NeoLASIK HD podstúpi hráč Slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov, Patrik Le Giang

Do reprezentácie ho chce aj Vietnam
Futbalom žije už štrnásty rok. Pred troma rokmi navštívil Vietnam, z ktorého pochádza jeho otec. Len len že ustál prehováranie Vietnamskej reprezentácie. „Nahovárali ma, aby som reprezentoval Vietnam. Určite by som to tam mal jednoduchšie, ale ja som hrdý, že môžem reprezentovať práve Slovensko. V Európe je futbal na vyššej úrovni, vo Vietname by som tak rýchlo určite nenapredoval."

Vypadnutá šošovka počas zápasov
Práve profesionálny futbal je dôvodom, prečo sa Patrik rozhodol podstúpiť laserové odstránenie dioptrií metódou NeoLASIK HD. „Okuliare s mínus štyrmi dioptriami nosím od svojich desiatich rokov. Na zápasoch som ich v ostatných rokoch striedal s kontaktnými šošovkami, ale ani tie nie sú pre profesionálneho športovca ideálnym riešením. Počas zápasu mi dvakrát jedna vypadla z oka a do polčasu som musel dochytať bez nej."
Laserový zákrokv NeoVízii odporučila Patrikovi jeho očná lekárka. „V operácii ma podporuje aj futbalový tréner, pán Vengloš. Dohodli sme sa na nej pri podpise zmluvy."
Patrik podstúpi NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom v NeoVízii už o pár dní. Zákroku sa neobáva.
„Na internete som si naštudoval všetko, čo potrebujem. Hovoril som s ľuďmi, ktorý operáciu podstúpili a všetci sú nadmieru spokojní. Vôbec sa nebojím. Nemám sa čoho. Teším sa nielen na to, že konečne vynikajúco uvidím ráno, keď sa zobudím, ale aj na samotný zákrok. Vráti mi zrak a to všetko veľmi ocením pri zápasoch," prezdrádza talentovaný brankár, ktorý to raz určite dotiahne aj do svojho vysnívaného španielskeho klubu Real Madrid.