Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Ing. Peter Bartošovič (47), historicky prvý pacient NeoVízie
19.09.2011

Ing. Peter Bartošovič (47), historicky prvý pacient NeoVízie

„Okuliare som nosil od detstva. Mínus jedenásť a mínus dvanásť je dosť veľké číslo na to, aby mi v bežnom živote spôsobovali menšie či väčšie problémy. Skúšal som tvrdé ´komunistické´ šošovky, úplne mi však nesadli. A tak som ostal verný okuliarom, ktoré na seba sebecky upozorňovali vždy, keď som športoval," vtipkuje Peter, ktorý najradšej rekreačne lozí po horách.
„Najťažšie to však bolo s mojou obľúbenou cyklistikou a pri vstupe do vody. Okuliare vo vode človeka nesmierne obťažujú. Skúste však plávať bez nich, neuvidíte vôbec nič. Zle som videl za šera a pri zmenách teploty sa mi sklá neustále rosili."
Operáciu zvažoval niekoľko rokov. Rozmýšľal dokonca, že si zaplatí letenku, vybaví víza a vyberie sa na očnú kliniku v niekdajšom ZSSR. „Stále som však čakal na niečo, čo ma ´nakopne´. Poznal som brnenskú kliniku NeoVize a keď otvorila svoju sesterskú NeoVíziu v Bratislave, okamžite som sa rozhodol. Absolútne ma dostala bezbolestná a šetrná metóda NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom s doživotnou zárukou. Spĺňala všetky dôležité parametre. Dlho som zvažoval, ktorý typ laserového odstránenia dioptrií si vyberiem a som šťastný, že som sa rozhodol práve pre NeoLASIK HD. Už večer v deň zákroku som pozeral televíziu, na druhý deň som išiel do práce a na Záhorie na huby, na tretí na degustáciu vín. A čo je najlepšie? Konečne spoznávam kamarátov, ktorí si kvôli mojim silným dioptriám mysleli, že som namyslený. Dokonca už z diaľky vidím a kývam ako prvý aj tým ´bystrozrakým ´, ktorí okuliare nikdy nenosili. NeoLASIK v NeoVízii patrí k najlepším rozhodnutiam môjho života."

 

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode