Chcem sa objednať

„Manžel ma pred operáciou upokojoval“

21.06.2011
„Manžel ma pred operáciou upokojoval“

Ľudmila Šestáková nosila okuliare do diaľky. „Nebola som typ na šošovky. Prekážali by mi.
Aj okuliare ma však už dlhšie obťažovali," spomína a jej manžel dodáva: „Najväčší problém spôsobovali manželke v lete, keď si ich neustále vymieňala za slnečné. A keď sme sa fotili, vždy si ich bleskovo dávala dole," smeje sa jej manžel, Stanislav Šesták.

„Nad laserovou operáciou som rozmýšľala už dlho, doteraz ma však odrádzala bolesť a strach.
Chcela som ju podstúpiť už po prvom pôrode dcérky pred šiestimi rokmi. Rozhodla som sa ale počkať na druhý pôrod a laserovú operáciu absolvovať až po ňom. Pred jedenástimi mesiacmi sa nám narodil syn Stanko, odvtedy som o laseri uvažovala intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým."

Podľa Stanislava Šestáka sa Ľudmila zákroku strašne bála. „Keď som ju viezol na zákrok, v aute vyronila aj zopár slzičiek. V utorok sme boli spoločne na vyšetrení, našťastie sme dostali skorý termín, vďaka čomu nemala čas nad všetkým dlho rozmýšľať."

„Operácia dopadla skvele, počas nej ani teraz po nej necítim bolesť. A to som tomu skutočne nechcela uveriť," smeje sa manželka známeho slovenského futbalistu.
„Chceme poďakovať lekárom aj celému personálu NeoVízie za úžasnú starostlivosť. Manželka konečne vidí a zákrok ani dni po zákroku necítila vďaka NeoLASIKu žiadnu bolesť. Špeciálne za to ďakujem," hovorí Stanislav Šesták.