Chcem sa objednať

Juniorský majster ČR v hokeji, Trnavčan Daniel Opálek

26.05.2011
Juniorský majster ČR v hokeji, Trnavčan Daniel Opálek

Dnes ubehol presne mesiac, odkedy sme operovali mladého talentovaného hokejistu Daniela Opálka, tohtoročného juniorského majstra Českej republiky. Osemnásťročný rodák z Trnavy šíri dobré meno trnavského hokeja v HC Orly Znojmo. NeoLASIK HD podstúpil u nás v apríli.
„Okuliare som nosil 14 rokov. Vždy na ľade som ich však vymieňal za šošovky. Mal som však pocit, že sa mi oči stále zhoršujú. Mama niekde prečítala článok o najnovšej podpovrchovej laserovej metóde NeoLASIK s femtosekundovým laserom. Okamžite najmodernejšou metódou nadchla mňa a tiež svoje kolegyne v práci," smeje sa Daniel.
K dvom kandidátom na NeoLASIK z rodiny Opálkovcov sa okamžite pridalo aj 6 kolegýň z práce pani Opálkovej. Absolvovali osemčlennú Lasik párty.

Známa ma úplne vystrašila
„Pred operáciou som si hľadal všetky dostupné informácie o NeoLASIKu. Pozrel som si video z operácie pána primára Piovarčiho. Hovoril som s našou známou, ktorá pár týždňov dozadu podstúpila laserovú operáciu povrchovou metódou epiLasik na inej klinike. Tak kvetnato mi opisovala jej pooperačné bolesti a túžbu prvé tri dni po zákroku doslova škriabať steny, že ma od povrchových metód úplne odradila."
Daniel sa bez váhania rozhodol pre NeoLASIK. „Všetci mi hovorili, že počas zákroku ani po ňom neucítim žiadnu bolesť. Napriek tomu som mal malé obavy. Presvedčil som sa až ´na vlastné oči´ - počas zákroku a ni po ňom som nič bolestivé necítil. Najviac som sa tešil na pocit, keď sa na druhý deň po operácii zobudím. Vždy som ako prvé pozrel na hodiny vedľa postele. Dovtedy som na ručičky nikdy nevidel. Dnes vidím všetko tak, ako som si nikde predtým nevedel predstaviť."
Napriek tomu, že Daniel intenzívne dvojfázovo trénuje, v pondelok si od hokeja musí spraviť prestávku. Hoci od 14 tich rokov žije v Čechách, ďaleko od rodiny, a dospel rýchlejšie ako jeho rovesníci, najznámejšie „skúšky dospelosti" ho čakajú tento pondelok. 30. mája maturuje. Všetci v NeoVízii ti držíme palce Daniel!