Chcem sa objednať

Piata pečať Suberbrands Slovakia pre NeoVíziu

17.10.2022
Piata pečať Suberbrands Slovakia pre NeoVíziu

Galavečer Superbrands Slovakia Tribute Event priniesol v poradí už 5. pečať pre našu kliniku. NeoVízia tak upevnila svoje miesto v elitnom klube značiek s vysokou kvalitou a vynikajúcim renomé.

Za NeoVíziu ocenenie prevzal generálny riaditeľ Petr Kocian a primár MUDr. Radovan Piovarči.

 Petr Kocian s ocenením Superbrands

Desiaty ročník odovzdávania ocenení Superbrands Slovakia, ktorý sa konal 6. októbra 2022 v priestoroch bratislavského hotela Radisson Blu Carlton, bol výnimočný nielen vďaka skvelým značkám, ale aj jubileu. Desať rokov úspešného pôsobenia na trhu s výsadou oceňovať tie najlepšie zo značiek na Slovensku.

Galavečer bol oslavou ako sa na okrúhle výročie patrí, so  zástupcami ocenených značiek, porotcami, predstaviteľmi verejného života a odborníkmi na branding a marketing.

cena Superbrands

Spoločnosti sa do výberu Superbrands neprihlasujú, pretože sú vyberané podľa prestíže, inovatívnosti a povedomia o značke na slovenskom trhu. Pečať kvality Superbrands odráža silu, stabilitu a vytrvalosť ocenených značiek a ich schopnosť posúvať hranice, inovovať a neustále sa zlepšovať. Hovorí za nich ich obchodné výsledky a sila ich značky. Aby sa značky stali Superbrandmi, musia mať nielen skvelé produkty a služby, ale aj vynikajúce renomé a silný príbeh.

Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznaním špeciálnej pozície značky na lokálnom trhu. Pečať Superbrands získavajú značky s vynikajúcou povesťou – zákazníci si s nimi spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah.

Sme preto nesmierne hrdí, že toto ocenenie Superbrands Slovakia "spečaťuje" skvelú prácu celého tímu NeoVízie.

Superbrands Tribute Event 2022