Chcem sa objednať

Festival zdravia s Dôverou

07.05.2019
Festival zdravia s Dôverou

Festival zdravia je jedinečný projekt, ktorý organizuje zdravotná poisťovňa Dôvera. Festival je dostupný pre všetkých ľudí, ktorým záleží na ich zdraví. Kladie dôraz predovšetkým na dôležitosť prevencie pred ochoreniami a starostlivosť o zdravie, ktoré by malo byť na prvom mieste. 

Festival zdravia prebieha v 24 mestách Slovenska počas mája a júna, kedy si môžu návštevníci preveriť rýchlo a zdarmo svoj zdravotný stav. 

Zdravie je prvoradé a rovnako aj my dbáme na pravidelnú prevenciu, ktorá je alfou a omegou pre náš zdravý život. Rozhodli sme sa preto posvietiť si na váš zrak. Okrem vyšetrenia očí si môžete nechať poradiť v starostlivosti o ústnu dutinu, pokožku či vlasy. Rovnako si môžete nechať vyšetriť cievy alebo zistiť svoju krvnú skupinu. 

Spoločne sme sa už stretli v mestách Senec, Šaľa a Senica, kde sme počas troch dní vykonali 530 meraní zrakovej ostrosti a vnútroočného tlaku. Sme radi, že sme sa mohli s vami stretnúť aj osobne a zodpovedať vám na rôzne otázky, ktoré vás zaujímali. 

Meranie zraku na Festivale zdravia

Štafetu pomaly preberá popradský tím, s ktorým sa budete môcť stretnúť 19.6. v Revúcej. Medzičasom sa na vaše oči pozrie naša sesterská klinika Očné centrum Sokolík.  

Prehľad všetkých miest

Tešíme sa na vás.