Chcem sa objednať

Fotosúťaž s NeoVíziou na Grape 2018

09.08.2018
Fotosúťaž s NeoVíziou na Grape 2018

Tento rok sa dejú veľké veci! Určite si spomenieš na krásny a majestátny strom, ktorý sa vynímal ešte minulý rok na festivale Grape. Dostal novú šancu na život a úspešne sa zakorenil v Piešťanskom mestskom parku.

Rovnakú šancu na lepší a kvalitnejší život dostaneš na Grape aj ty, lebo NeoVízia je tu opäť s tebou, s ďalším jedinečným vizuálnym zážitkom. NeoStrom sa týči vysoko nad areálom a po zotmení bude jeho koruna svietiť tak, aby bol tvojím majákom v prípade potreby.

Lepšie vidieť okolitý svet môžeš aj ty. Veď zrak je naším najdôležitejším zmyslom. Vnímame ním až 80% všetkých informácií. Dopraj si preto i ty nový život s novým zrakom.

Sprav si čo najoriginálnejšiu fotografiu pri logu NeoVízie, ktoré nájdeš neďaleko stromu, zdieľaj ju na svojom instagramovom profile a získaj 500 eur na laserovú operáciu očí v Očnej klinike NeoVízia.

Nezabudni:

  • sledovať náš instagramový profil @neovizia

  • označiť na fotke náš insta profil @neovizia a použiť #neovizia.

Odmeníme päť najkreatívnejších fotografií v piatok 17.8.2018 .

Príďte za nami. Tešíme sa na vás. Veď uvidíte, čo ste ešte nevideli.

Aj Lenka, blogerka @stylemon.blog, vyhrala na Grape 2017 ako jedna z piatich 500 EUR na laserovú operáciu očí. A dnes si užíva slobodu bez okuliarov

  

Podmienky súťaže:  

Poukážku v hodnote 500 EUR je možné využiť na bezbolestnú laserovú operáciu očí NeoLASIK HD alebo NeoSMILE 3D absolvovanú do 31.12.2018. Poukážka sa uplatňuje z aktuálne platných cenníkových cien. Výhru nie je možné vyplatiť v hotovosti, nevzťahuje sa na program LASIK párty ani iné kombinácie zliav. V prípade záujmu o obchodovanie s výhrou, či nezáujmom o výhru, si NeoVízia vyhradzuje právo posúnuť výhru inému súťažiacemu, ktorého vyberú zástupcovia NeoVízie.