Chcem sa objednať

NeoVízia má svoju ambasádorku!

13.06.2018
NeoVízia má svoju ambasádorku!

Volá sa Danka a už od roku 2013 bloguje o kráse a zdravom živote. V roku 2014 získal jej blog (akademiakrasy.sk) cenu Najlepší blog roka. Napísala tri knihy o zdravom životnom štýle, natočila prvú online kurz sebalíčenia na Slovensku. Mojou prácou sa denne snažím motivovať ženy, aby neustále objavovali krajší a kvalitnejší život,“ hovorí Danka.

V apríli 2018 podstúpila v NeoVízii bezbolestnú laserovú operáciu očí metódou NeoLASIK HD a jej život sa stal vďaka novému zraku o toľko slobodnejší a jednoduchší, že sa rozhodla motivovať ženy k rozhodnutiu starať sa o svoj zrak.

Na svojom blogu, Instagrame, Facebookuyoutube kanáli bude prinášať zaujímavé články a bonusy či rúcať mýty, ktorými sú opradené očné vyšetrenia a zákroky.  

Prečo si sa rozhodla stať sa ambasádorkou Očnej kliniky NeoVízia? 

Neovízia dáva ľudom nový zrak a krajší pohľad na svet. Aj môj život je po operácii omnoho kvalitnejší. A preto sa rada sa o moju skúsenosť podelím, aby som dodala odvahu všetkým ľudom, ktorí chcú mať krajší život bez dioptrií.  

Ako operácia očí zmenila život tebe? 

Život je bez dioptrií bezstarostný a jednoduchší. Cítim sa bezpečnejšie, keďže už nenosím šošovky. Zároveň som si všimla, že som sebavedomejšia a viac si užívam život.  

Čo by si chcela cez svoju skúsenosť odkázať ostatným dievčatám, ženám, ktoré odstránenie dioptrií iba zvažujú?

V prvom rade sa nenechajte odradiť nesprávnymi informáciami ako ja a vsaďte na kvalitné vyšetrenie očí. Ako druhé radím, aby ste nečakali príliš dlho. Bezbolestná operácia, ktorá trvá pár minút dokáže zmeniť život k lepšiemu.