Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Trifokálna šošovka

Nadštandardná liečba sivého zákalu na Očnej klinike NeoVízia obsahuje voľbu nadštandardných vnútroočných šošoviek, ktoré vás dokážu zbaviť nielen sivého zákalu, ale aj ďalších dioptrických chýb vášho oka. 

Čo by ste povedali na to, keby ste sa počas operácie sivého zákalu zbavili zákalu aj všetkých dioptrií súčasne? Nové trifokálne šošovky PanOptix od Alcon zabezpečujú videnie na všetky 3 dôležité vzdialenosti:

 

„Šošovky spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších pacientov, ktorí potrebujú vidieť dokonale, bez kompromisov. Sú ideálnou voľbou pre každého, kto pracuje dlhé hodiny na počítači alebo laptope a potrebuje perfektné videnie nielen na čítanie a so diaľky, ale aj na strednú vzdialenosť,“ prezrádza primár Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Radovan Piovarči, prvý slovenský očný chirurg, ktorý implantuje trifokálne šošovky PanOptix.

Trifokálne vnútroočné šošovky - Očná klinika NeoVízia Bratislava

 

„Práve stredná vzdialenosť je pre mňa v práci veľmi potrebná. Som rehabilitačná sestra a okrem rehabilitácií trávim denne zhruba šesť hodín na počítači,“ hovorí Ľubica Gazdaricová, prvá slovenská pacientka, ktorej MUDr. Radovan Piovarči implantoval trifokálne šošovky PanOptix.  Prečítajte si príbeh z jej operácie

 

Trifokálne šošovky sú ideálnou voľbou:

 

Trifokálne vnútroočné šošovky - Očná klinika NeoVízia Bratislava

Porovnajte si ceny jednotlivých našich šošoviek. 

 

Zoznámte sa so skúsenosťami našich pacientov, ktorí už operáciu sivého zákalu na očnej klinike  NeoVízia podstúpili.

konzultace
Operácie sivého zákalu

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode