Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Prídavné šošovky

,,Prídavné šošovky vás zbavia dioptrií aj po operácii sivého zákalu."   

Prídavné šošovky, ktoré vás zbavia dioptrií aj po operácii sivého zákalu. Operácia šošovky po sivom zákale.

 

Podstúpili ste v minulosti operáciu sivého zákalu, ostali vám však okuliare na čítanie alebo do diaľky? Trápia vás vedľajšie očné fenomény ako rozmazané videnie, svetelné odlesky či odrazy okolo svetiel za šera a tmy? Máme pre vás riešenie. Pomocou unikátnych prídavných šošoviek vás náš tím dokáže zbaviť zostatkových dioptrií aj po predchádzajúcom vnútroočnom zákroku, ktorý vám nezaručil želanú kvalitu videnia.  

 

Šošovka Ryaner Sulcoflex

 

V NeoVízii dokážeme poskytnúť dokonalé videnie bez okuliarov aj pacientom po predchádzajúcej operácii sivého zákalu, pri ktorej im v minulosti neodstránili astigmatizmus či dioptrie na čítanie alebo do diaľky. Chirurg počas niekoľkominútového zákroku implantuje pred vašu umelú šošovku ešte jednu – prídavnú, ktorou skoriguje zostatkové dioptrické chyby. Je vyrobená z biokompatibilného materiálu Rayacryl, ktorý ľudské telo vynikajúco príjma a má výborné dlhodobé výsledky. 

Prečítajte si, ako sa s prídavnými šošovkami žije našim pacientom

Operácie sivého zákalu

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode