Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Lenka Lešková (31)
masérka

"„Beh s očami po SMILE sa nedá s tým dovtedy absolútne porovnať. Po prvý krát prežívam absolútnu slobodu."

„Celý život som nosila iba šošovky. Okuliare len vo chvíľach, keď som si bola istá, že ma nikto nevidí. Od malička som sa za ne strašne hanbila. Našťastie už na začiatku strednej školy boli k dispozícii kontaktné šošovky. Rodičia neboli nadšení z toho, že som ich stále nosila. Nasadzovala som si ich tajne a zažila si s nimi aj kopec problémov. Problémy nastali, keď mi vypadli z oka. Hľadala som ich po zemi, opláchla vo vode a natlačila do očí. To štípanie a rezanie sa nedá opísať. Kvôli očiam bez rámov som však urobila čokoľvek.“ prezrádza sestra našej kolegyne,inštrumentárky Zuzky Zurekovej

Život s mínus deviatimi dioptriami do diaľky Lenku značne obmedzoval v kvalite videnia aj v každodennej slobode. „Z dlhodobého nosenia šošoviek som trpela suchým okom a neustálym kvapkaním umelých sĺz. 

Najdôležitejšie pri zvážení podstúpenia operácie pre mňa bolo, že zákrok ani hojenie vôbec nebolia, dostanem naň doživotnú záruku a môžem ho podstúpiť v jeho najdokonalejšej podobe, formou metódy NeoSMILE 3D. Som aktívny športovec a iba po tomto zákroku som mohla začať aktívne športovať už po desiatich dňoch. BBeh s očami po SMILE sa nedá s tým dovtedy absolútne porovnať. Po prvý krát prežívam absolútnu slobodu. Konečne žijem úplne bez obmedzení a najúžasnejšie je plávanie. S ním som mala vždy problémy, pod plaveckými okuliarmi som si nechávala kontaktné šošovky a to dalo  mojim očiam dokonale zabrať.“

Čo jej priniesli nové SMILE oči? „Vidím lepšie, ako som kedy videla v šošovkách. Pár hodín od zákroku som už u sestry doma pozerala televíziu, odpovedala na desiatky povzbudivých esemesiek a bol zo mňa kompletný funkčný človek. Dodnes svoj operačný deň nazývam Dňom zázrakov. 

Celý príbeh Lenky Leškovej nájdete TU.

 

Zobraziť podľa vady

Zobrazit podľa skupin


Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode