Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Mária Tamasová (56)
opatrovateľka

"Po operácii druhého oka som išla priamo do práce, a mojom každodennom rytme sa inak nezmenilo vôbec nič."

„Vôbec som netušila, že po svete chodím so sivým zákalom. Zavolala som do NeoVízie, chcela som sa objednať na vyšetrenie a zbaviť sa dioptrií. Pani doktorka Záhorcová ma šokovala informáciou, že za moje zhoršené videnie je zodpovedný zákal, o ktorom som ani napriek častým kontrolám na inom pracovisku nemala tušenia,“ spomína sympatická dáma, ktorej chirurgovia NeoVízie dokázali odstrániť  sivý zákal a - 19.5 dioptrií presnými výpočtami a implantáciou monofokálnej šošovky. Zákrok jej kompletne uhradila zdravotná poisťovňa.

„Po operácii druhého oka som išla priamo do práce. Kolegovia mi samozrejme vyšli v ústrety a nemusela som dvíhať pacientov, na mojom každodennom rytme sa inak nezmenilo vôbec nič. Samozrejme, že som mala strach. Priamo po operácii som však každému hovorila, že akékoľvek obavy sú absolútne zbytočné. Počas zákroku ani po ňom žiadnu bolesť naozaj necítiť. Pani doktorka Záhorcová aj pán primár boli veľmi príjemní, priateľskí, slovom fantastickí ľudia aj lekári.“

Celý príbeh pani Tamasovej nájdete TU

Zobraziť podľa vady

Zobrazit podľa skupin


Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode