Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Verion

VERION Image Guided System od americkej spoločnosti Alcon prináša prelom vo vnútroočnej chirurgii. Nová navigačná technológia najskôr s dokonalou presnosťou zmeria očnú chybu a vypočíta jej ideálnu korekciu pomocou vnútroočnej šošovky. Následne na operačnej sále projektuje VERION priamo na pacientovo oko navigačné línie, pomocou ktorých chirurg umiestni implantovanú šošovku do oka s absolútnou presnosťou.

Na základe presných diagnostických meraní dokáže VERION vypočítať ideálnu korekciu dioptrickej chyby a astigmatizmu pomocou vnútroočnej šošovky. Namerané dáta následne VERION počas operácie odosiela priamo do mikroskopu na operačnej sále a naviguje chirurga pri implantácii šošovky. Minimalizuje tak možnú odchýlku pri implantácii umelej šošovky.

VERION sa skladá z dvoch častí: z referenčnej jednotky a z digitálneho markeru.

 

Referenčná jednotka VERION vykonáva kľúčové diagnostické merania vrátane:

 


Referenčná jednotka súčasne sníma digitálny obraz pacientovho oka vo vysokom rozlíšení a zachytáva cievy, orientačné body v limbu a v dúhovke. Vytvára tak jedinečný „otlačok oka."

Digitálny marker VERION je pripojený k chirurgickému mikroskopu na operačnej sále a priamo na pacientovo oko projektuje ideálne vedenie rezu, umiestnenie otvoru v prednom puzdre šošovky, umiestnenie implantovanej šošovky do optickej osy i presnú korekciu astigmatizmu.

Použitie obrazom riadeného navigačného systému VERION tak významným spôsobom zlepšuje pooperačné výsledky pri všetkých implantovaných šošoviek, špeciálne pri multifokálnych a torických.   

konzultace
Liečba astigmatismu - VERION

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode