Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Torické šošovky

Vidieť jasné kontúry, rovné čiary, rohy v pravom uhle, alebo najjemnejšie vlasy či chlpy srsti vášho domáceho miláčika - to oko postihnuté astigmatizmom nedokáže.

S torickou šošovkou to problém nie je.

 

Pokiaľ trpíte astigmatizmom, využite príležitosť, ktorá sa už nebude opakovať. Rozhodnite sa pri operácii sivého zákalu pre prémiovú torickú vnútroočnú šošovku. Vďaka nej sa zbavíte sivého zákalu aj astigmatizmu v jednom kroku a počas jediného zákroku. 

 

Ako vnímate obraz s a bez astigmatismu?  

Oční klinika NeoVize, vidění s astigmatismem Oční klinika NeoVize, vidění po korekci astigmatismu torickou čočkou 

 

Implantácia torickej vnútroočnej šošovky je vhodná pri:

Zákrok

Pri zákroku chirurg z púzdra šošovky odstráni pôvodnú ľudskú šošovku, ktorá nespĺňa požiadavky na kvalitné videnie. Nahradí ju umelou vnútoočnou torickou šošovkou. Tým pacinta úplne zbaví astigmatizmu. Ak ale pacient trpí napríklad krátkozrakosťou a presbyopiou (zlé videnie na čítanie), bude aj naďalej musieť nosiť okuliare. Týmto spôsobom možno odstrániť astigmatizmus aj pri operácií sivého zákalu. Riešenie astigmatizmu torickou šošovkou je dlhodobé a predvídateľné. 

konzultace
Liečba astigmatismu - VERION

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode